Treasure Hunt Polička

Polička - centrum
Treasure Hunt
30
Počet pokladů
2-2,5 h
Běžná délka programu

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt Polička v jednom z nejhezčích měst Pardubického kraje. Týmová soutěž vás provede historickým centrem Poličky s 22 metry vysokým morovým sloupem a kostelem sv. Jakuba. V jeho věži můžete navštívit rodnou světničku Bohuslava Martinů.

Mapová aplikace v tabletu vám nabídne 30 pokladů. Jejich lov vám zabere cca 2 hodiny.

  • Morový sloup, kostel sv. Michala, hrad Svojanov
  • Teambuildingová akce na hranici Vysočiny a Pardubického kraje
  • Královské město založené Přemyslem Otakarem II

Kde budete hrát

Poklady jsou většinou umístěny uvnitř mohutných kamenných hradeb, které obepínají historické jádro města. V terénu se  budete se pohybovat mezi plaveckým bazénem, Synským rybníkem, městským hřbitovem a pomníkem Bohuslava Martinů.

Herní území se nerozkládá na velké ploše, nemusíte mít tedy obavu z náročného sportovního výkonu. Svoji trasu si budete volit zcela libovolně, jak je ve hře typu Treasure Hunt obvyklé.

Místo srazu

Hru zpravidla začínáme na Palackého náměstí u Mariánského morového sloupu, nebo v parku u Synského rybníka. Umíme se ale přizpůsobit vašemu programu a Treasure Hunt odstartovat přímo ve vašem hotelu, či restauraci.

Pro koho je hra vhodná

Kromě historických památek je turistickým lákadlem Měšťanský pivovar Polička. Po absolvování Treasure Huntu může být jeho návštěva vítaným programem.

Návštěvníci do Poličky přijíždějí za historií a krásnou přírodou. Kousek za městem se rozkládá CHKO Žďárské Vrchy. To nabízí množství turistických tras a oblíbených výletních cílů, jako je třeba Devět skal.

Pokud do Poličky zavítáte, doporučujeme Treasure Hunt zařadit do vašeho programu.
 

Doporučený harmonogram lze samozřejmě upravit vašim potřebám.

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 1,5 - 2,5 h - hra v historickém jádru Poličky
  • 10 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejlepšího týmu
Marcin Sokołowski, OSI International Holding GmbH

Akce se moc povedla. Všichni si to užili a měli jsme i štěstí na počasí. Oceňuji, že se hodně otázek týkalo přímo Poličky. Dobrá práce! Doporučili jsme váš program našemu lokálnímu partnerovi. Děkujeme za vaše úsilí a doufám, že se v budoucnu naskytne příležitost znovu využít vašich služeb.

Treasure Hunt Polička

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí