Treasure Hunt Zaječí

Zaječí a Přítluky
Treasure Hunt
31
Počet pokladů
2-3 h
Běžná délka programu
Teambuildingová aktivita Treasure Hunt v oblasti pod Pálavou, mezi obcemi Zaječí a Přítluky. Čeká na vás 31 pokladů umístěných kolem Vinařství U Kapličky, Vinařství Nosreti, u Rozhledny Maják a v centru obce Přítluky. Ke všem pokladům vás bezpečně dovede mapová aplikace v tabletu.

Na tuto firemní akci si vyhraďte ideálně 2,5 h. Program je možné rozšířit o několik fyzických aktivit umístěných v terénu.
  • Vinařství U Kapličky, Vinařství Nosreti a další
  • Majestátní výhledy na Pálavu a vodní nádrž Nové Mlýny
  • Teambuilding mezi vinicemi, vinými sklepy a s vínem

Kde budete hrát

V této hře jsou 3 hlavní místa, kde je umístěna většina pokladů. Je to Vinařství U Kapličky, obec Zaječí s poklady poblíž Vinařství Nosreti, a pak obec Přítluky. Tato tři stěžejní místa jsou propojena trasami vedoucími po vinicích a polních cestách.

Vzhledem k tomu, že se jedná o hru typu Treasure Hunt, bude jen na vašem týmu, zda budete lovit poklady např. jen v místě kde budete mít degustaci, a nebo poctivě absolvujete celý okruh s nádhernými výhledy na Pálavu.

Připravili jsme pro vás 31 pokladů. Pokud budete ubytovaní ve Vinařství U Kapličky, je možné program rozšířit i o pár fyzických aktivit, kterými celý program můžete pozvednout o další level.

Místo srazu

V této oblasti je Treasure Hunt obvykle spojen s konkrétním hotelem, penzionem nebo vinařstvím.  Až doposud jsme vždy teambuilding startovali v místě, kde měl klient ubytování nebo degustaci. Nicméně plně se vám přizpůsobíme a program můžeme začít kdekoliv.

Pro koho je hra vhodná

V této lokalitě se víceméně nelze vyhnout vínu. Když už někdo jede do této lokality, tak právě kvůli degustaci, nákupu vína nebo jiným aktivitám souvisejícím s vínem.

Nicméně je tu ještě jeden aspekt proč organizovat teambuilding v této lokalitě. Tím je kapacita ubytovacích a konferenčních prostor. Tady výrazně boduje Vinařství U Kapličky, které nabízí jednu z největších ubytovacích kapacit na Moravě v počtu až 350 lůžek.

Délku hry nastavíme tak jak budete potřebovat. Doporučujeme se inspirovat níže uvedeným harmonogramem:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 2-2,5 h - hra v oblasti Zaječí - Přítluky
  • 15 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu
Treasure Hunt Zaječí

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí