Využití herní platformy

Rozšiřte nabídku vaší eventové agentury. Vytvořte pro své klienty online kvízy nebo organizujte treasure hunty a virtuální únikovky.

Propagujte vaší obec, kraj či resort zábavnou soutěžní formou. Navigujte turistické skupiny historickými centry měst, zábavními parky, naučnými stezkami či zoologickými zahradami.

Využijte sílu gamifikace v marketingové komunikaci se zákazníkem.

Vyzkoušejte si dema her v aplikaci

  • DEMA her vytvořená pro centra měst
  • DEMA únikovek doma nebo v práci
  • Pobavte se s kvízy a free hrami

Možnosti spolupráce

KlientVy se starejte o obchod, realizaci nechte na nás. Doporučíme nejvhodnější hru pro vaše klienty. Připravíme a zorganizujeme vaši akci od A po Z. Přijedeme na místo, zapůjčíme účastníkům tablety, vše vysvětlíme, hru spustíme a na konci hru vyhodnotíme. Nebo pro vaše klienty uspořádáme online event z našeho virtuálního studia.
Tvůrce
Využívejte naši herní platformu, ale vytvářejte si vlastní obsah. Tvořte si vlastní kvízy, virtuální únikovky i outdoor hry.
Lokální partnerBudujte značku TerraHunt ve vaší zemi či regionu a staňte se lokálním operátorem. Využijte naši maximální podporu pro vaše podnikání. Využijte několik desítek již vytvořených venkovních her, virtuálních únikovek nebo kvízů.

Pošlete nám nezávaznou poptávku