Zámky, zábavní areály a zoo

Vlastníte zábavní areál? Jste kastelánem na hradu nebo zámku? Provozujete zoologickou zahradu? Pracujete v muzeu nebo skanzenu? Herní platforma TerraHunt vám umožní naplánovat desítky tras ve vašem zařízení.

Navigujte návštěvníky vašeho areálu pomocí interaktivní mobilní aplikace dostupné pro iOS i Android. Vytvořte zvídavé otázky a úkoly. Usměrněte tok lidí ve vašem zařízení. Získejte jejich mailové kontakty a využívejte je dál k marketingovým účelům

  • Sběr mailových kontaktů pro marketingové ůčely
  • Cenově dostupný produkt pro rodiny s dětmi
  • Interaktivní průvodce vaším areálem

Interaktivní pokladová hra v areálu

Vytvoříme pokladovou hru vašemu areálu na míru. Sami si vyberete trasu, počet pokladů, esenciální stanoviště nebo typ hry.

Ať už se bude jednat o jasně danou trasu (Challenge Tour nebo Mystery Trail) nebo volně rozmístěné poklady (Treasure Hunt), návštěvníci budou moci zažít úžasné rodinné dobrodružství.

Poklady/otázky mohou obsahovat texty, obrázky nebo videa. Obsahová část je snadno editovatelná a zaškolený pracovník může jednoduše obsah otázek editovat. Případně vám můžeme hru spravovat sami.

Jak si návštěvník hru spustí

Návštěvník si na svůj telefon stáhne aplikaci TerraHunt, například pomocí QR kódu umístěného u vstupu do areálu.

Pak už stačí pouze naskenovat QR kód zakoupené hry a dobrodružství může začít.

Aktivita pro návštěvníky

Díky aplikaci TerraHunt můžete návštevníky navigovat desítkami různých tras a pomocí interaktivní hry jim předkládat zajímavé informace o vašem areálu a jednotlivých stanovištích.

Hry nejsou kapacitně omezeny. TerraHunt umožňuje velmi snadno zorganizovat zábavný program i pro cizojazyčné kolektivy. Jednou vytvořená hra může sloužit po dlouhá léta.

Zámky, zábavní areály a zoo

Mám zájem o navázání spolupráce
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů