Cestovní kanceláře a agentury

Program Treasure Hunt umožňuje cestovním kancelářím a agenturám poskytnout klientům zábavné a cenově dostupné aktivity, a to nejen na jejich cílovém místě, ale také během samotné cesty na dovolenou.

Cestující tak mají jedinečnou příležitost prozkoumat i ta města, kterými pouze projíždějí, čímž si mohou cestu ještě více obohatit. Pro účast v tomto programu je potřeba pouze mobilní telefon s přístupem k internetu.

  • Cenově dostupný program
  • Zábava pro rodiny s dětmi
  • Navigace historickými centry měst formou hry

Tvoříme hry pro cestovní kanceláře

Přes jednu dekádu tvoříme hry v centrech měst, historických nebo přírodních areálech. Důmyslné poklady, které jsou obsahově spojené s konkrétními lokalitami, jsou populární jak pro firemní akce tak pro klienty cestovních kanceláří.

Aplikace pro cestovní ruch

Mobilní aplikce TerraHunt, dostupná pro uživatele iOS i Android, je dokonalým průvodcem na cestách. Zábavná GPS hra dokáže klienty zabavit na jednu až tři hodiny.

V případě nepříznivého počasí nabízíme možnost užít si virtuální hru, ať už v autobuse, na vlakové stanici či letišti.

Hry v exkluzivních destinacích

Digitální průvodci po jedinečných lokalitách mohou obohatit rodinnou dovolenou. Díky nim není nutné, aby se skupina držela pohromadě po celou dobu, což umožňuje každému individuálně plánovat své dobrodružství.

Místa známá svými dechberoucími výhledy nebo neopakovatelnými historickými památkami jsou mezi našimi klienty vysoce žádaná. Hry jako Treasure Hunt Praha, Treasure Hunt Český Krumlov, nebo Treasure Hunt Mikulov jsou našimi dlouholetými bestsellery.

S radostí pro vás a vaše klienty připravíme hru na míru ve vybrané destinaci, ať už je to Londýn, Záhřeb, nebo třeba Amsterdam. Vytvořená hra vám bude dobře sloužit po mnoho let.


 

Cestovní kanceláře a agentury

Mám zájem o navázání spolupráce
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů