Aplikace TerraHunt pro veřejnost

Aplikace TerraHunt pro veřejnost

V těchto dnech uvolňujeme mobilní aplikaci TerraHunt pro veřejnost. Je určena pro mobilní zařízení s operačním systémem Android (verze 6 - 9). V tuto chvíli je dostupná pro Česko a Slovensko.

Aplikaci si můžete stáhnout na tomto odkazu:

Outdoor hry

Postupně spouštíme jednotlivé eventy a v tuto chvíli si můžete zahrát outdoorové GPS hry v těchto lokalitách:

  • Praha
  • Brno
  • Bratislava
  • Plzeň
  • Český Krumlov
  • Lednice
  • Mikulov

Další lokality budeme postupně přidávat v následujících dnech a týdnech. Seznam aktivních eventů uvidíte vždy na hlavní obrazovce svého mobilního zařízení (řadí se vždy podle vzdálenosti od vaší aktuální pozice), nebo je můžete nalézt přímo na našem Public Serveru.

Indoor hry

Pro ty, kteří se v dnešní nelehké době drží raději doma, jsou zase k dispozici hry spustitelné kdekoliv, klidně na pohovce obývacího pokoje. Tady je v tuto chvíli nabídka menší, nicméně pracujeme na jejím rozšíření.

Individuální Eventy

Všechny hry jsou spuštěny v módu tzv. Individuálních Eventů. To znamená, že hrajete proti ostatním hráčům v historickém pořadí (všichni hráči nehrají v jeden časový okamžik). Pokud nebudete spokojeni se svým bodovým ziskem, můžete hru hrát opakovaně a vylepšit tak svoje pořadí v tabulce hráčů.

Výsledky a fotky

Všechny výsledky svých odehraných her pak najdete, kromě aplikace, i ve webovém rozhraní na adrese www.public.terrahunt.com. Pokud si během her budete dělat i fotky, tak je najdete ve společném foto-streamu konkretního eventu.

Registrace a přihlášení

Rychlé přihlášení do mobilní aplikace, i na server s výsledky, probíhá buď přes Facebook, nebo se můžete registrovat pomocí emailu.


 

Zkušební provoz do konce června

Všechny aktuálně spuštěné eventy mají konec 31. června 2020, takže do té doby máte šanci se v jednotlivých hrách poprat o první místo. Po domluvě je možné si pomocí této aplikace zahrát hry soukromé a ušité přímo na míru. Těšíme se na společné legendární herní zážitky.

PS: hledáme kreativní tvůrce pro tvorbu indoor her pro děti, které teď sedí doma a těší se do školy :)