Organizace - pozvánka a vstup do Organizace

V této kapitole si vysvětlíme, jakým způsobem se Hráč stane členem organizace.
  1. Přihlášení do administrace je na adrese public.terrahunt.com. Můžete se přihlásit Google účtem, pomocí Apple ID, nebo se zaregistrovat e-mailem (nutné potvrdit).
  2. Přijmete pozvánku do Organizace. Pokud jste pozvaní naším administrátorem, bude vám automaticky přidělena funkce Owner. Můžete svoji Organizaci editovat, zvát uživatele a přidělovat jim oprávnění). Pozvánka se zobrazí na Homepage.
  3. Přepnete se do kontextu organizace. Najedete myší na ikonu uživatele (vpravo nahoře) a zobrazí se vám Organizace, do které se můžete přepnout. Na stejném mistě se z Organizace i odchází (kliknutí na tlačítko EXIT).
  4. Menu pro členy organizace obsahuje položky, které odpovídají konkrétní přidělené roli.
  5. Naše organizace je informační stránkou, na které jsou zobrazeny nejdůležitější informace o Organizaci, kontaktní údaje na Ownera a hlavní kontakty (např. uživatelé s oprávněním Manager).
  6. Naši členové je informační stránkou, na které jsou zobrazeni všichni členové organizace.
  7. Pozvat uživatele je funkcí, díky které může Owner zvát uživatele herní platformy TerraHunt do své Organizace. Napíše e-mail uživatele (ten už musí být v systému registrován), vybere uživatelskou roli a klikne na tlačítko Pozvat uživatele. Konkrétnímu hráči se pak pozvánka zobrazí na Homepage.