Mystery Trail Hustopeče

Mystery Trail Hustopeče Dobrodružný teambuilding v lesoparku a mandloňových sadech

m
Hustopeče, naučná stezka, mandloňové sady
20 pokladů
2 - 3 hod

Hustopeče jsou šestitisícové město jižně od Brna. Leží v úrodné a klimaticky teplé oblasti Jižní Moravy a první zmínky o tomto městě pochází již ze 13. století. Jedná se o oblast proslavenou pěstováním vína a ovocných stromů. Hustopeče jsou taktéž jedním z výchozích bodů cykloturistiky na Jižní Moravě.

Lesopark, mandloňové sady i naučná stezka

To nejkrásnější z Hustopečí však nenajdete přímo ve městě, ale v jeho okolí. Červená turistická značka vás provede kolem hustopečských rybníků, Mandloňová naučná stezka za přírodními parky Přední Kopaniny, Zadní Kopaniny nebo Kamenný vrch u Kurdějova. Rozhledna Hustopeče je pak důstojnou dominantou celé oblasti. Realizace zajímavého teambuildingového programu se tak přímo nabízí. Pro firemní akce jsme proto vytvořili geolokační program Mystery Trail Hustopeče.

Jak hra Mystery Trail Hustopeče probíhá

Mystery Trail je geolokační hra s GPS tablety, během které týmy absolvují předem vyznačenou trasu. Trasa se skládá z několika bodů, kde se týmům na tabletech zobrazují otázky a úkoly spojené s konkrétním místem. Týmy vždy vidí jen jeden následující bod a vzdálenost k němu. Pokud tým odpoví správně, pošle je hra na další bod, pokud odpoví špatně, pošle je na bod penalizační. Cílem je pochopitelně získat co nejvíce bodů a dojít až do cíle.

Kompletní servis firemní akce

Náš organizační tým se o realizaci akce plně postará, s ničím si nebudete muset dělat starosti. Zajistíme vám všechny pomůcky, vysvětlíme co máte dělat a po celou dobu hry vám budeme oporou. Po ukončení hry vyhodnotíme nejlepší tým.

Na co se můžete těšit

Kromě soutěžní atmosféry se můžete těšit na krásy lesoparku a mandloňových sadů v Hustopečích, výhledy na Pálavu z rozhledny a samozřejmě na důmyslné otázky a úkoly. Poperete se s logickými úkoly, takže pokud to umíte dobře s čísly – máte náskok, budete muset zjistit jaký tvor se ukrývá ve žlutém kontejneru, poznáte se s Richardem, zjistíte, že ne všechna zvířata uznávají Darwinovu teorii, budete objímat rozkvetlé mandloně, nebo zkusíte vyřešit hlavolam šíleného vynálezce. To a spousta dalších otázek a úkolů vás čeká během dobrodružné cesty.

Firemní akce na klíč

Program vám uspořádáme v českém nebo anglickém jazyce. Pokud budete chtít standardní sadu otázek rozšířit o další zajímavá stanoviště, můžeme vám program upravit na míru. Vyzkoušet můžete i další firemní geolokační programy na Jižní Moravě.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Moderní teambuilding pro firmy v Hustopečích