Brno pod rouškou tmy

Brno pod rouškou tmy Teambuilding pro firmy v ulicích nočního Brna

t
Brno - historické centrum v noci
44 pokladů
1,5 - 3 hod

Brno je druhé největší město České republiky a velmi důležitým dopravním uzlem mezi třemi metropolemi – Prahou, Vídní a Bratislavou. Je taktéž výchozí bránou pro všechny návštěvníky Jižní Moravy, kteří pak zpravidla pokračují do prosluněných oblastí vinic kolem Hustopečí,  Mikulova nebo Lednice. Nicméně Brno je také domovem projektu TerraHunt a tím pádem i týmové soutěže Treasure Hunt Brno.

Treasure Hunt Brno

Treasure Hunt Brno je týmový program pro firmy. Spočívá v tom, že se jednotlivé týmy navigují pomocí GPS tabletů po centru Brna a soutěží spolu v odpovídání na otázky a plnění úkolů. Jedná se o moderní program, který je nezávislý na fyzických dispozicích účastníků. V rámci programu poskytujeme kompletní servis firemní akce, tz. celá akce je koordinována našim realizačním týmem, zapůjčíme účastníkům všechny potřebné pomůcky (tablety s mapovou aplikací TerraHunt), hru vyhodnotíme a odměníme nejlepší tým.

Program je vhodný jak pro zaměstnance, tak obchodní partnery nebo klienty. V průběhu hry účastníci poznají nenásilným a hravým způsobem nejskrytější zákoutí města Brna.

Dobrodružná akce pod rouškou tmy

Geolokačními programy v Brně již prošly stovky týmů, díky kterým dostáváme zpětnou vazbu a máme tak podklady pro zdokonalování jednotlivých her. Zejména v zimních měsících dochází k tomu, že většina her končí za tmy. Některé dokonce za tmy i začínají, z čehož plyne, že je někdy komplikovanější nalézt správné odpovědi na některé otázky. To byl impuls pro tvorbu noční verze programu Treasure Hunt Brno s názvem Brno pod rouškou tmy. Díky optimalizované verzi programu si tak budete moci užít krásy nočního Brna v českém nebo anglickém jazyce.

Další firemní akce na Jižní Moravě

Jižní Morava je náš oblíbený region a kromě Brna jsme vytvořili geolokační programy v blízkém i širším okolí. Prozkoumejte nabídku teambuildingových her pro Jižní Moravu. V případě, že nenajdete tu pravou, rádi vám připravíme program na klíč.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Firemní akce v nočním Brně