Prýgl Hunt

Prýgl Hunt Treasure Hunt Brněnská přehrada - teambuilding s GPS tablety

t
Brno - Brněnská přehrada
50 pokladů
2 - 4 hod

Brněnské přehradě řekne jen málokdo z místních rodáků jinak než Prýgl. Avšak ne všichni již vědí, podle čeho byla v hantecu pojmenována zrovna takhle. Specifické brněnské nářečí hantec se začalo vytvářet kolem roku 1900, avšak samotná přehrada byla postavena mnohem později v letech 1936-1940. Vlastní název v hantecu dostala nejspíš až v 50. či 60. letech, a to podle dlouhého a úzkého tvaru připomínajícího klacek či zahnutou hůl. Právě tento význam má slovo prýgl či prygl pocházející z německého der Prügel (klacek, kyj nebo obušek). Prýgl však kromě neobvyklého jména skýtá i celou řadu dalších atrakcí, díky nimž se stal jedním z nejpopulárnějších míst Brňáků i přespolních.

Okolní krásy

Brněnská přehrada láká své návštěvníky udržovanými travnatými plážemi, občerstvovacími podniky originálních názvů jako třeba Sinice či Bar U Ňuchňáka, a celkově poklidnou atmosférou vhodnou k dobití baterek po náročném dni. Ať už se chcete pobavit s přáteli, zasportovat si či si užít příjemné odpoledne v kruhu rodinném, Prýgl má vždy co nabídnout. V neposlední řadě náš Treasure Hunt, který vás povede nejen ikonickými místy podél vody, ale i stinnými lesními pěšinkami, kde nepotkáte ani živáčka kromě vašich protihráčů.

Co vás čeká?

Treasure Hunt je týmová hra plná adrenalinu a soutěžení, kde nejlepší tým získá věčnou slávu a zaslouženou odměnu. Lze ji však pojmout i jako průvodce okolím s občasnými zastávkami na občerstvení. Zkrátka Treasure Hunt se přizpůsobí na míru hráčům každého věku, fyzické kondice i momentálního rozpoložení. V tabletu, který vám zapůjčíme na začátku, uvidíte poklady ukrývající se v okolí přehrady. Vaším úkolem bude k nim fyzicky dojít a zodpovědět otázky, které tam na vás čekají. V jakém pořadí budete otázky zodpovídat a jak rychle se budete pohybovat, závisí čistě na vás. Celou dobu přitom můžete sledovat ostatní týmy, a to jak jejich polohu na mapě, tak i množství bodů. Snadno tedy zjistíte, zda skutečně loví poklady nebo sedí někde na pivku :) Jak už to tak bývá, vyhrává tým, kterému se podaří nasbírat nejvíce bodů. Ten je po skončení hry odměněn našimi instruktory.

Nápadité otázky a příběhy

Můžete se těšit na pestrou směsici všemožných otázek a úkolů, které vás nejen pobaví, ale donutí trochu protáhnout i vaše mozkové závity. Zkusíte vyřešit případ lépe než Růžový Panter, dozvíte se něco více o vkusu místních domorodců, zblízka si prohlédnete Bránu pekelnou, seznámíte se s kouzelníkem Divnovousem a dokonce se ocitnete v Bermudském trojúhelníku. Ovšem to není ani zdaleka všechno! Připravte se na námořní bitvu, luštění tajné zprávy od agenta Vosy či skandální odhalení odloženého dítěte Štěstěny. Pokud by vám to stále ještě nestačilo a chtěli byste si váš Treasure Hunt opravdu vyšperkovat, připravili jsme pro vás širokou nabídku aktivit, které se dají do hry jednoduše přidat. Můžete si vybrat z úkolů logických, fyzických či zaměřených na spolupráci, kterými vás provedou naši vždy usměvaví instruktoři a instruktorky.

Hry v lokalitě Brno

Příroda a klid vás úplně nenadchly a raději byste hru v ulicích, kde to víc žije? V tom případě pro vás bude Treasure Hunt Brno to pravé ořechové! Líbí se vám myšlenka vypadnout z města, ale nechcete jezdit tak daleko? Potom se podívejte na naše Mystery Traily v Mariánském údolí či v Masarykově háji. Rádi byste hře dodali šmrnc detektivní zápletkou? Sherlock Holmes je jako vždy připraven a těší se na vaši pomoc s dalším zapeklitým případem!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.