Treasure Hunt Brno

Treasure Hunt Brno GPS hra v historickém centru Brna

t
Brno - historické centrum
53
2-3,5 hod

"A až do teďka kdo klape kolem oltecovýho Rathausu a hodí špíz na věžičku, góme jaké byl fakt Pilgoš machr. Takovó podělávku by už teď nikdo neufachčil. Ale eště hafo lidí ve Štatlu negóme, proč je tak šorem." Pokud nerozumíte, nemusíte se ničeho bát. Naše hra typu Treasure Hunt vás sice čeká v Brně, ale hantecem otázky doopravdy psané nejsou. Ale jen tak pro zajímavost, poznali jste, že se jedná o úryvek z pověsti o křivé věžičce na radnici? Ano? Tak to už teď máte 10 bodů navíc!

Žít Brno

Brno je město, které musí sednout snad opravdu každému. Pro automobilové nadšence tu máme Masarykův okruh, kavárenští povaleči najdou nespočet kaváren přímo v centru Brna, milovníci historie najdou víc památek než jen hrad Špilberk. Jeho návštěvu ovšem vřele doporučujeme! Sice váš čeká ne úplně mírný kopeček, ale počet otázek a bodů, které na jeho vrcholu můžete získat, bude víc než uspokojivý. Nezapoměňte, že každý bod se počítá!

Pozor na Kerbera

Na Zelném trhu, kde si v sezóně můžete jako svačinku koupit nejčerstvější jablíčka nebo jahody lepší jak od Marušky, se nachází barokní kašna Parnas. Její dominantou je socha Hérakla držícího v pravé ruce řetěz od trojhlavého psa Kerbera, který stráží vstup do podsvětí. Právě na Zelném trhu se můžete do brněnského podzemí dostat a prozkoumat tak i to, co není okem běžně viditelné. Bohužel, zatím se nám nepodařilo, aby byl signál GPS dostatečně silný i v zemi Háda, tak tuto návštěvu budete muset absolvovat mimo soutěž. Nicméně poklady na Zelném trhu vám hlavu určitě docela zamotají.

Jdeme na to!

Brno je město přímo stvořené pro procházky. Otázek je ale plno, tak se nebojte zařadit vyšší rychlost. Máte před sebou asi 3 hodiny a 53 otázek. Tak na co ještě čekáte? Jdeme na to!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Reference

FE Brno, Czech Republic

Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.

Richard Žáček, Senior HR/Office Manager

Teambuildingová GPS hra v centru Brna