Treasure Hunt Brno

Treasure Hunt Brno GPS teambuilding v historickém centru Brna

t
Brno - historické centrum
53 pokladů
2 - 3,5 hod

"A až do teďka kdo klape kolem oltecovýho Rathausu a hodí špíz na věžičku, góme jaké byl fakt Pilgoš machr. Takovó podělávku by už teď nikdo neufachčil. Ale eště hafo lidí ve Štatlu negóme, proč je tak šorem." Pokud nerozumíte, nemusíte se ničeho bát. Naše hra typu Treasure Hunt vás sice čeká v Brně, ale hantecem otázky doopravdy psané nejsou. Ale jen tak pro zajímavost, poznali jste, že se jedná o úryvek z pověsti o křivé věžičce na radnici? Ano? Tak to už teď máte 10 bodů navíc!

Teambuilding s tablety v centru Brna

Treasure Hunt Brno je týmový program pro firmy. Ať už v Brně pořádáte školení, kongres, nebo si chcete jen užít krásy historického centra, Treasure Hunt je to správnou volbou. K programu nepotřebujete nic kromě svých nohou, rukou, očí a jasné mysli. Dokonce ani striktně společenské oblečení nebo lodičky nejsou překážkou. Program spočívá v tom, že se týmy soutěžících pohybují po Brně, navigují se pomocí mapové aplikace TerraHunt v tabletu, odpovídají na otázky a plní úkoly.

Jedná se o strategickou týmovou hru, jejímž cílem je získat za správně odpovězení otázky co nejvíc bodů a tím pádem vyhrát. Ať už máte na program 2 hodiny nebo 4 hodiny, ať už mluvíte česky nebo anglicky, ať je léto nebo zima - u programu Treasure Hunt Brno se nudit rozhodně nebudete. Během rekordně krátké doby poznáte nejatraktivnější místa Brna od A po Z.

Jak program probíhá

Můžete se těšit na kompletní servis firemní akce. Náš realizační tým se s vámi setká buď přímo u vás ve firmě, v hotelu nebo předem domluveném místě v Brně (naším oblíbeným místem je plocha před Janáčkovým divadlem na Moravském náměstí). Naši instruktoři vám vysvětlí pravidla, rozdělí vás do skupin, zapůjčí tablety s aplikací TerraHunt, podrobně vysvětlí ovládání tabletů i aplikace, hru vám spustí a během hry budou fungovat jako vaše technická podpora. Po konci hry vyhlásí a po zásluze odmění nejlepší tým.

Na co všechno se můžete těšit

Brno je město, které musí sednout snad opravdu každému. Pilní studenti tu mají jednu univerzitu vedle druhé, kavárenští povaleči najdou nespočet kaváren přímo v centru Brna, milovníci historie najdou víc památek než jen hrad Špilberk. Jeho návštěvu ovšem vřele doporučujeme! Sice váš čeká ne úplně mírný kopeček, ale počet otázek a bodů, které na jeho vrcholu můžete získat, bude víc než uspokojivý. Nezapoměňte, že každý bod se počítá! 

Na Zelném trhu, kde si v sezóně můžete jako svačinku koupit nejčerstvější jablíčka nebo jahody lepší jak od Marušky, se nachází barokní kašna Parnas. Její dominantou je socha Hérakla držícího v pravé ruce řetěz od trojhlavého psa Kerbera, který stráží vstup do podsvětí. Právě na Zelném trhu se můžete do brněnského podzemí dostat a prozkoumat tak i to, co není okem běžně viditelné. Bohužel, zatím se nám nepodařilo, aby byl signál GPS dostatečně silný i v zemi Háda, tak tuto návštěvu budete muset absolvovat mimo soutěž. Nicméně poklady na Zelném trhu vám hlavu určitě docela zamotají. A kdyby vám snad bylo Brno málo, tak jsme geolokačními programy zaplavili celou Jižní Moravu, stačí si vybrat.

Jdeme na to!

Brno je město přímo stvořené pro procházky. Otázek je ale plno, tak se nebojte zařadit vyšší rychlost. Máte před sebou asi 3 hodiny a 53 otázek. Tak na co ještě čekáte? Jdeme na to!

Treasure Hunt Brno v zimním období

Při plánování firemní akce doporučujeme vzít v úvahu harmonogram dne, a to zejména v zimním období. V zimních měsících se rychle stmívá, což může hráče znevýhodnit při řešení některých úkolů. Pokud plánujete zimní akci až ve večerních hodinách, doporučujeme noční variantu programu Treasure Hunt Brno pod názvem Brno pod rouškou tmy. Jedná se o stejný program, jen optimalizovaný pro obtížnější světelné podmínky.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

FE Brno, Czech Republic

Financial Express připravuje každý rok pro své zaměstnance teambuildingový den a tentokrát jsme se rozhodli pro týmovou soutěž Treasure Hunt, kterou zorganizovala společnost Z-AGENCY. Zaměstnanci byli s akcí velice spokojeni a spolupráce s organizátory byla velice příjemná.

Richard Žáček, Senior HR/Office Manager

Teambuildingová firemní akce v centru Brna