Treasure Hunt Kroměříž

Treasure Hunt Kroměříž Týmová hra pro firmy v památce UNESCO

t
Kroměříž - centrum a parky
40 pokladů
2 hod

Místa, která byla zapsáná na listinu světového kulturního dědictví UNESCO, jsou pro tvorbu a realizaci geolokační her zlatou hřivnou. Jedním z těchto míst je také město Kroměříž, které bylo v roce 1997 vyhlášenou nejkrásnějším historickým městem České republiky a od roku 1998 patří právě do UNESCO.

GPS hra pro firmy ve Zlínském kraji

Vzhledem ke kráse Arcibiskupského zámku, Květné zahrady, nebo Podzámecké zahrady jsme v této lokalitě geolokační hru Treasure Hunt Kroměříž vytvořit prostě museli. A pokud se pro tuto firemní akci rozhodnete, měli byste vědět, co vás čeká.

Jak program Treasure Hunt probíhá

O vše se postará náš realizační tým. Podrobný popis programu Treasure Hunt naleznete na tomto odkazu, nicméně ve zkratce zde základní body zmíníme. Náš tým se s vámi přivítá, rozdělí vás do skupin, vysvětlí hru i práci s tablety, bude vám technickou podporou a nakonec hru vyhodnotí a odmění nejlepší tým.

Týmy, které po vysvětlení hry vyrazí do terénu, se budou s tablety a naší aplikací TerraHunt pohybovat po zajímavých místech Kroměříže, odpovídat na otázky a plnit úkoly, které jim právě tablety budou zadávat. Pokud si budete chtít pořádně zasoutěžit, tak Treasure Hunt Kroměříž vám to umožní. Ale stejně tak vám umožní příjemnou procházku po historickém centru, kterou si zpestříte moderním firemním programem. Jestli pojmete hru sportovně nebo odpočinkově je čistě na vás.

Kde všude se budete pohybovat

Jednotlivé soutěžní otázky se vám budou na tabletech díky GPS aktivovat ve třech stěžejních oblastech Kroměříže. Tou první je Květná zahrada okolo Rotundy, druhou je Podzámecká zahrada a třetí částí je oblast kolem Velkého náměstí. Tešte se na The Best of Kroměříž.

Co vás čeká

Budete naslouchat Bájným příběhům, půjdete po stopách Lvího krále, odhalíte Novinářskou kachnu, naučíte se Pohádku o sloních nohách, budete se opájet krásou Namakané Venuše, políbíte Spící krásku, zkrotíte Nezbedného Amorka a nakonec zbude čas i na nějakou tu kávičku. Spektrum otázek a úkolů je velmi pestré, rozhodně se nebudete nudit. Navíc v reálném čase na tabletech uvidíte, jak si vedou ostatní týmy – kolik mají bodů a kde se právě pohybují.

Treasure Hunt Kroměříž na míru

Pokud by vám standardní verze programu nestačila, může vám do hry doplnit vlastní sadu pokladů, které budou tématicky odpovídat konceptu celé firemní akce. Stačí nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme vytvořit nezapomenutelný event. Ten můžete abdolvovat v českém nebo anglickém jazyce.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Firemní akce s týmovým programem v Kroměříži