Treasure Hunt Kroměříž

Kroměříž - centrum a parky
Treasure Hunt
41
Počet pokladů
2,5 h
Běžná délka programu

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt v Kroměříži. Čeká vás 41 pokladů ukrytých kolem Velkého náměstí, v Podzámecké zahradě a v Květné zahradě. Ty byly v roce 1998 zapsány do seznamu památek světového dědictví UNESCO. Hrou vás provede mapová aplikace v tabletu.

Na tuto firemní akci je potřeba časová dotace cca 2,5 h. Je nutné také počítat s otevírací dobou a vstupným do Květné zahrady.

  • Firemní akce v památce UNESCO
  • Květná zahrada a Podzámecká zahrada
  • Teambuilding ve Zlínském kraji

Kde budete hrát

41 pokladů je umístěno ve třech stěžejních oblastech Kroměříže. Tou první je Květná zahrada okolo Rotundy, druhou je Podzámecká zahrada a třetí částí je oblast kolem Velkého náměstí. Tešte se na The Best of Kroměříž.

Hra je vytvořena systémem hry Treasure Hunt, takže pokud budete mít na hru jen omezený čas, nebo budete chtít ušetřit na vstupném do Květné zahrady, můžete absolvovat jen poklady v centru nebo Podzámecké zahradě.

Místo srazu

Start i konec programu se může odehrát kdekoliv. Týmy zpravidla startují v Podzámecké zahradě, nebo v kongresovém hotelu U Zlatého kohouta. Přizpůsobíme se vašim požadavkům.

Pro koho je hra vhodná

Hlavním lákadlem Treasure Huntu Kroměříž je určitě Květná zahrada, a tak hru si užijí zejména milovníci UNESCO lokalit.

Stejně tak pokud nechcete absolvovat hru v čistě městském prostředí, tak v Kroměříži je více než polovina pokladů umístěná v krásných zámeckých zahradách.

Hra je vytvořena v podobném duchu, jako např. Treasure Hunt Lednice.
 

Optimální doba na tento týmový program jsou 2,5 hod. Bude záležet na tom, jak moc sportovně budete chtít program pojmout. 

Doporučujeme následující harmonogram:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 2 h - hra Treasure Hunt Kroměříž
  • 10 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu
Treasure Hunt Kroměříž

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí