Treasure Hunt Plzeň

Treasure Hunt Plzeň Firemní akce v kolébce piva

t
Plzeň - historické centrum
40 pokladů
1,5 - 2,5 hod

Plzeň, která je největším městem Západočeského kraje, není jen městem piva, ledního hokeje a fotbalu. Plzeň je městem, které se v roce 2015 stalo hlavním evropským městem kultury. Plzeň má prostě tradici ve všech směrech.

Moderní teambuilding v historickém centru Plzně

Byl by hřích takové město nevyužít jako lokalitu pro dynamickou týmovou soutěž Treasure Hunt. Treasure Hunt Plzeň je geolokační týmová hra, která spočívá v hledání pokladů. Nicméně nepleťme si Treasure Hunt s Geocachingem! Zatímco ten je víceméně individuální hrou, tak Treasure Hunt je výsostně týmovou a společenskou záležitostí. Jak Treasure Hunt Plzeň probíhá? Týmy s tablety a aplikací TerraHunt se pohybují po terénu, navštěvují zajímavá místa a odpovídají na důmyslné otázky, které se k těmto místům vztahují. Otázky se jim na tabletech aktivují pomocí GPS signálu a díky on-line módu mají týmy neustále přehled o tom, kolik bodů mají konkurenční týmy a kde se právě nacházejí. Cílem není nic jiného než vyhrát, to znamená odpovědět na co nejvíce otázek a získat nejvíc bodů.

Plně se o váš tým postaráme

Nemusíte se bát stahování a instalace aplikace do vašich mobilních zařízení, protože se o vás plně postaráme. Hru vám předem připravíme, upravíme ji dle vašich požadavků, spustíme ji, přijedeme za vámi do Plzně, rozdělíme vás do týmů, rozdáme naše tablety se spuštěnou hrou, vysvětlíme pravidla a ovládání aplikace, po celou dobu budeme jako technická podpora na telefonu a po ukončení hry vše vyhodnotíme a nejlepší tým odměníme. To vše v češtině nebo angličtině (po dohodě i v jiném jazyce). Budete jako v bavlnce.

Na co se můžete těšit?

Čeká vás 40 důmyslných otázek a úkolů, které se budou vztahovat ke konkrétním místům v Plzni. Nejvíce bodů je pochopitelně vytvořeno v historickém centru Plzně a to zejména na Náměstí Republiky a přilehlých ulicích. Pro ty, kterým by samotné centrum nestačilo, pak máme bonusové body poblíž fotbalového stadionu na severu a také železniční trati na jihu. Neopomněli jsme nic krásného, co může centrum Plzně nabídnout. V případě, že by vám standardní sada otázek nestačila, je tu možnost přikoupení různých rozšíření programu (vlastní sada otázek, speciální kvizové otázky, tématické hry, celý Treasure Hunt na míru).

Jaké otázky a úkoly vás čekají?

Půjdete po stopách Vontů i Dartha Vadera, budete hledat jméno panovníka, objevovat Rudolfovy hodnoty i pamětní desku generála Štrombcha, navštívíte Chrám Bohů i největší synagogu v ČR. Rozhodně nebude mít čas na to, abyste se nudili. Ve velmi krátkém čase poznáte tajuplná zákoutí Plzně a uvidíte věci, kterých byste si normálně ani nevšimli. Bude pít Plzeň hlubokými doušky od začátku do konce – a tím nemyslíme pivo!

Chcete vědět víc?

Chcete vědět víc? Napište nám nebo zavolejte, rádi najdeme způsob, díky kterému si školení, kongres nebo jen pobyt v Plzni užijete na 100%.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Firemní akce s programem Treasure Hunt v Plzni