Treasure Hunt Plzeň

Plzeň - centrum
Treasure Hunt
37
Počet pokladů
1,5-2,5 h
Běžná délka programu

Moderní soutěž týmů Treasure Hunt v druhém největším městě v Čechách, v Plzni. Pro všechny, kdo Plzeň navštíví, ať už kvůli legendárnímu pivovaru, památkám nebo v rámci pracovní konference. Lov pokladů v centru města si užijí všichni bez rozdílu.

Lovit budete 43 pokladů po dobu cca 2,5 h. K hledání vám bude sloužit mapová aplikace v tabletu, či jiném mobilním zařízení.

  • Pivovar Plzeňský Prazdroj
  • Atraktivní týmová aktivita v centru Plzně
  • Gotický chrám sv. Bartoloměje na Náměstí Republiky

Kde budete hrát

Většina pokladů je lokalizována v plzeňském vnitřním městě. Tedy zhruba v území vytyčeném hlavním nádražím a řekou Mží. Od Plzeňského pivovaru po Velkou synagogu. V rámci aktivity se dostanete na Náměstí Republiky s Katedrálou sv. Bartoloměje, ale i do rozsáhlého plzeňského městského parku.

V rámci Treasure Huntu si budete volit vlastní strategii postupu po jednotlivých pokladech. Záležet tedy bude jen na vás, jestli v časovém limitu stihnete navštívit všechny, nebo některé z nich obětujete žejdlíku vychlazeného plzeňského piva.

Místo srazu

Oblíbeným hotelem Congress Center Parkhotel Plzeň, který se však nachází asi 2 km od hracího pole. Budete-li ubytováni zde, pravděpodobně hru zahájíme přímo pod širým nebem na některém náměstí, nebo v parku. Oblíbená je Lavička Václava Havla.

Výhodou aktivity je, že pro její zahájení a ukončení není potřeba žádné speciální zázemí.

Pro koho je hra vhodná

Aktivitu je určitě vhodná pro všechny, kteří si chtějí návštěvu Plzně zpříjemnit a ozvláštnit si svůj program týmovou soutěží. Plzeň je oblíbenou destinací firemních akcí, spojených například s návštěvou Plzeňského pivovaru.

Při ní návštěvníci poznají tajemství unikátní výroby zdejšího piva a nebudou ochuzeni ani o jeho ochutnávku. Za prohlídku určitě stojí také plzeňské podzemí s gotickou Černou věží. 

Ať už do Plzně zavítáte z jakéhokoliv důvodu, určitě vyzkoušejte i Treasure Hunt.

S ohledem na vaše časové možnosti můžeme délku hry různě upravit. Abyste si aktivitu užili co nejlépe, doporučujeme tento harmonogram:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 1,5 - 2,5 h - hra v centru Plzně
  • 15 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejlepšího týmu
Treasure Hunt Plzeň

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí