Treasure Hunt pro děti

Venku nebo uvnitř
Treasure Hunt
20
Počet pokladů
1,5-2 h
Běžná délka programu

Děti budou pomocí mobilní aplikace prozkoumávat okolí, řešit šifry, hlavolamy i kvízy. Na čerstvém vzduchu budou trénovat logické myšlení a postřeh zábavnou atraktivní formou. Vhodné pro děti ve věku zhruba 8-12 let.

20 pokladů lze také doplnit o vlastní otázky. Treasure Hunt je také možné zpestřit stanovištěmi s fyzickými aktivitami

O programu

V tomto Treasure Huntu se mohou děti těšit na 20 kvizových pokladů střední náročnosti.

Ty je možné doplnit o otázky, které si připraví sami učitelé. Hra může díky tomu podpořit právě probíranou látku ve škole. Stejně tak můžeme rozšířit hru o outdoorové aktivity. Škola v přírodě nebo školní výlet mohou díky hře dostat úplně jiný rozměr.

Děti rozdělíme do týmů po cca 4-5 lidech. V reálném čase budou sledovat na mapě, kde se všechny týmy nachází i jejich aktuální score. Děti si sami vyberou, které poklady půjdou řešit a v jakém pořadí. Vyhraje tým s největším počtem získaných bodů za správné odpovědi.

Pro koho je hra vhodná

Treasure Hunt pro dětské týmy je vhodný zejména pro žáky 4-7. třídy základní školy. Výzvou může být i pro jejich starší kamarády nebo dokonce rodiče.

Přijedeme za vámi do školy, na narozeninovou oslavu nebo dětský den a dětem vše vysvětlíme. Na konci celou hru vyhodnotíme a předáme výhercům odměny.

Hra zabere s úvodem i závěrem zhruba 2 hodiny. V případě zájmu můžeme zapojit outdoorové aktivity, které budou výrazným zpestřením programu.

Na vámi vybrané místo umístíme poklady, případné přidáme i vaše vlastní poklady či aktivity. Týden před akcí pošleme odkazy na videa s vysvětlením hry. Týmy u mobilů by měli mít 3 osoby, aby všichni viděli dobře na obrazovku.

Pošleme vám odkaz na stránku hry, kde budete moci sledovat pohyb týmů, nahrané fotky a aktuální pořadí. Díky této stránce si také hru na konci sami vyhodnotíte. 

Treasure Hunt pro děti

Zašlete nám nezávaznou poptávku