Bestseller
Amazing Race form

Amazing Race

Venku nebo virtuálně
Challenge Tour
17
Počet pokladů
1-1,5 h
Běžná délka programu

V této virtuální únikové hře absolvujete bláznivý závod kolem světa. Lordu Snackbarovi pomůžete překonat 17 překážek, získat 1 milion liber a nalézt lásku. V případě virtuální hry budete potřebovat cca 50 min, venkovním hraním strávíte cca 1,5 h. 

Držte si cylindr, závod právě začíná.

O programu

V této hře vás čeká 17 velmi jednoduchých pokladů. Jedná se o typ hry Challenge Tour, tz. pořadí otázek je pevně dané jak při virtuální, tak venkovní hře. Jednotlivé poklady na sebe logicky a příběhově navazují.

Jako členové cestovatelské družiny Lorda Snackbara se budete snažit vyhrát nejslavnější závod světa Amazing Race. Stejně tak budete překonávat překážky, které vám nachystá zákeřný nepřítel.

Ale hlavně se budete bavit. Otázky jsou opatřeny poutavou grafikou. Hádanky jsou grafické či textové bez potřeby počítat.

Pro koho je hra vhodná

Jedná se o nejjednodušší a nejkratší únikovou hru z naší produkce. Vytvořili jsme ji pro příležitosti, kdy má klient jen omezený čas na program. Hodí se tak například jako programový doplněk kongresu, školení nebo meetingu.

 

Pokud budete hru absolvovat ve virtuální formě, zvládnete celý program do 60 min. Hru organizuje instruktor z virtuálního studia.

Optimální harmonogram:

  • 10 min - pravidla a ovládání webové aplikace přes Zoom, Ms Teams nebo Google Meet
  • 45 min – absolvování hry, jednotlivé týmy jsou společně v Breakout Rooms
  • 05 min – vyhodnocení a vyhlášení vítězů 

Pokud budete chtít hru absolvovat v outdoor verzi, vhodná časová dotace je cca 1,5-2 h. To bude záviset na tom,  jak daleko od sebe umístíme jednotlivé poklady v terénu.

Poklady mají pevné pořadí a je vhodné z nich udělat okruh. Je tak velmi pravděpodobné, že se týmy budou pohybovat víceméně spolu. V případě venkovní varianty tedy doporučujeme program pro maximálně 40 osob.

Optimální harmonogram:

  • 15 min – pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 70 min – hra v terénu
  • 15 min – návrat zpět, vyhodnocení a vyhlášení vítězů

Stáhněte si aplikaci TerraHunt a zahrejte si demo:

Zašlete nám nezávaznou poptávku