Treasure Hunt Znojmo

Treasure Hunt Znojmo Týmový GPS program pro firmy

t
Znojmo - historické centrum a okolí
40 pokladů
2 - 4 hod

Znojmo je kouzelné město na Jižní Moravě, jehož historie sahá až do osmého století, kdy se kousek od dnešního centra nacházelo staromoravské hradiště.

Znojemské historické vinobraní i okurky

Co je pro toto město typické? Kromě celé řady historických památek (Znojemská radniční věž, Znojemské podzemí, Sealsfieldův kámen nebo rotunda svaté Kateřiny) existuje jedna zásadní každoroční událost, která Znojmo proslavila po celém světě a tou je Znojemské vinobraní. Aby toho nebylo málo, tak nelze opomenout ikonické znojemské okurky – znojemská okurka je mimo jiné i maskotem města. Nicméně existují i další důvody, proč město Znojmo navštívit. Mezi jeden z nich patří realizace teambuildingového firemního programu Treasure Hunt Znojmo.

Firemní akce s moderním týmovým programem

Treasure Hunt Znojmo je týmový program s tablety, během kterého se týmy pohybují po městě, navigují se pomocí mapové aplikace v tabletu, odpovídají na otázky a plní úkoly, které jim aplikace zadává. Všechny otázky a úkoly se vztahují ke konkrétním místům v historickém centru Znojma a soutěžící tak musí všechna místa důkladně prozkoumat, aby zjistili správné odpovědi.

Cílem je navštívit co nejvíce takových míst, správně odpovědět na co nejvíce otázek a získat co nejvíce bodů. Účastníci akce tak spojí prohlídku nejkrásnějších částí města s dynamickou a hlavně zábavnou týmovou soutěží. Celý program je pochopitelně koordinován instruktorským týmem Z-AGENCY, který se o průběh akce plně postará.

Co všechno vás čeká

Sílou programu Treasure Hunt je, že to jak ho prožijete, je plně ve vašich rukou. Jednotlivé poklady, které budete lovit, se nachází v centru, kolem hradiště i v dalších částech města. Soutěžící se mohou těšit na dech beroucí panoramatické výhledy na Znojmo i prozkoumávání víc než tisíc let starých historických památek. Nikdo po vás nebude chtít, abyste absolvovali úplně všechny body. Hru můžete pojmout „výkonnostně“, pokud budete chtít, ale stejně tak ji můžete strávit pozvolnou procházkou městem s občasným odpovězením některé z otázek. Program je vhodný pro všechny bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici.

Varianty programu

Chcete program realizovat v češtině? Můžeme hned. Chcete Treasure Hunt Znojmo realizovat v angličtině? Máme ho také připravený. Chcete teambuilding v jiném jazyce? Zavolejte nám a nějak se domluvíme. Chtěli byste mít v terénu speciální body, které budou souviset s vaší firmou nebo tématem firemní akce? Vytvoříme vám je na klíč. Přemýšlíte o realizaci eventu v jiné části Jižní Moravy? Vyberte si z nabídky programů v ostatních jihomoravských lokacích.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Firemní akce s geolokačním týmovým programem v lokalitě Znojmo