Piráti z Pacifiku

Piráti z Pacifiku Získejte vládu nad Pacifikem

t
Kdekoliv nebo virtuálně
24 pokladů
2,5 - 3,5 hod

Svět Pirátů z Pacifiku je plný nebezpečných pirátských dobrodružství vedoucích k věčné slávě a nezměrnému bohatství. Tou největší odměnou je ale něco jiného.

Příběh začíná na lodi kotvící u ostrova Neumírajících. Celá pacifická pirátská flotila se zde shromáždila na výzvu legendárního kapitána Chatty Servéze, který tzde tráví podzim svého života. Všechny posádky dychtivě očekávají kapitánovu řeč. Napětí by se dalo krájet, když v tom osm domorodých divošek přináší nosítka s vaším nemohoucím velitelem a usazují ho na palubu jeho škuneru:

“Vítejte, Piráti z celého Pacifiku. Jak vidíte, já, váš kapitán, jsem již starý a smrt mne brzy dostihne. Ale vy máte ještě dost času na uskutečnění mých grandiózních plánů.

Pacifik je totiž plný pokladů, které lze ukořistit a shromáždit obrovské bohatství.

Ten z vás, který povede tu nejúspěšnější posádku, pak po mé smrti získá vládu nad celým Pacifikem.

Vesele pleňte a hlavně nezapomeňte na naše pirátské heslo: Chlastat rum, to chce um!

Lov za poklady v reálném prostředí

Ať už jedete někam na samotu nebo do velkoměsta, Treasure Hunt Piráti z Pacifiku vám můžeme vytvořit v okolí dle vaší potřeby. Příběh je umocněn, pokud se nacházíte v blízkosti Mácháče, Prýglu, nebo jiné větší louže. Jednotlivé virtuální body vložíme v mapě na ta nejzajímavější místa v okolí, která mají mobilní pokrytí.
Hru spustíme na místě na našich tabletech, či ve větším množství účastníků přímo na vašich mobilních telefonech. Naši instruktoři na místě vše vysvětlí a odstartují celý závod.

Jednotlivé týmy po 4-5 lidech se pak vypraví do terénu tak jako pirátské lodě po oceánu. Každá posádka si zvolí vlastní strategii na základě vzdálenosti pokladů i jejich hodnoty. Vdaném časovém limitu, který společně určíme na základě vašich časových možností se pak pokusí být těmi nejúspěšnějšími piráty a získat tak vládu nad Pacifikem.

V průběhu hry budou k dispozici na místě naši instruktoři pro případné řešení technických problémů. Na konci pak zajistí velkolepé vyhlášení.

Virtuální úniková hra

Máte tým z celého světa, nemáte čas někam jezdit, nebo hledáte nějaké zpestření online meetingu? Máme tu pro vás virtuální variantu hry. Program proběhne přes Teams, Zoom, či jiné komunikační platformy, kde se náš instruktor setká se všemi účastníky na začátku a na konci vyměřeného času.

Jednotlivé posádky se pak pro samotnou hru seskupí v break out rooms nebo pomocí chatů a přes webový prohlížeč se účastní lovu za poklady. Stejně jako v outdoorové verzi v každý moment uvidí, jak na tom oproti ostatním jsou a o kolik bodů vedou před ostatními týmy.

Jediným rozdílem bude to, že není potřeba chodit na žádná konkrétní místa pro spuštění pokladů – otázky se budou zobrazovat jedna za druhou v předem daném pořadí.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Úniková hra s příběhem pro teambuilding