Bestseller
Případy Sherlocka Holmese form

Případy Sherlocka Holmese

Venku nebo virtuálně
Treasure Hunt
21
Počet pokladů
1,5-3 h
Běžná délka programu

Díky této virtuální únikové hře se přenesete do Londýna minulého století. Legendárnímu Sherlocku Holmesovi pomůžete vyřešit 21 případů. V případě virtuální hry budete potřebovat cca 1,5 h, v případě hry venkovní budete potřebovat cca 2,5 h. 

Případy Sherlocka Holmese čekají na vyřešení.

O programu

V této hře vás čeká 21 nenáročných pokladů. Jedná se o typ hry Treasure Hunt, tz. pořadí otázek si v případě venkovní hry určujete sami. V případě hry virtuální se otázky zobrazují na obrazovce v přesně daném pořadí.

Jako vyšetřovatelské týmy budete pomáhat Sherlocku Holmesovi a jeho kolegům v řešení pestrých případů. Otázky jsou opatřeny poutavou grafikou. Hádanky jsou logické, grafické či textové bez potřeby počítat.

Pro koho je hra vhodná

Hra je relativně jednoduchá, hodí se tak i pro začátečníky, nebo hodně velké skupiny hráčů. Hra je společensky korektní, takže je vhodná i pro konzervativnější kolektivy.

Pokud hru chcete využít jako teambuilding pro kolegy na home-office, budou vám na celou realizaci programu stačit 2 h. Hru organizuje instruktor z virtuálního studia.

Optimální harmonogram:

  • 15 min - pravidla a ovládání webové aplikace přes Zoom, Ms Teams nebo Google Meet
  • 75 min – absolvování hry, jednotlivé týmy jsou společně v Breakout Rooms
  • 10 min – vyhodnocení a vyhlášení vítězů 

Hru si můžete užít jako Treasure Hunt v jakékoliv lokalitě s mobilním signálem. V případě venkovní hry má na úspěch týmu, kromě úspěšnosti v řešení otázek, vliv i strategie a fyzická kondice. Vžda se s vámi předem domluvíme, do jaké vzdálenosti např. Od hotelu poklady umístíme.

Optimální harmonogram:

  • 15 min – pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 120 min – hra v terénu
  • 15 min – návrat zpět, vyhodnocení a vyhlášení vítězů
Andrea Weiszmannová, Operations Quality Manager, Smiths Medical Czech Republic, a.s.

Vybrali sme si hru Sherlock Holmes. Všetci boli nadšení a užili si to. I napriek nepriaznivému počasiu sa akcia nemusela rušiť a dohodli sme sa na ‘’indoorovej’’ variante. Ďakujeme a možem len odporučiť.             

Případy Sherlocka Holmese

Zašlete nám nezávaznou poptávku