Zombie Apokalypsa

Zombie Apokalypsa Týmový program Treasure Hunt s dobrodružným příběhem

t
Kdekoliv nebo virtuálně
20 pokladů
2,5 hod

Treasure Hunt s dobrodružným příběhem

Vydejte se s námi do roku 2078. Svět trpí pod nekonečnými útoky fanatických zmutovaných zombie. Všudypřítomná radioaktivita přeměnila mírumilovné obyvatelstvo na krvavá monstra vynikající v rychlosti, bojových schopnostech a nelítostné krutosti. Tito tvorové se živí lidským masem. Poslední základna odporu se ustálila v obrněném krytu pod vedením dvou legendárních vojenských stratégů. Mexický armádní generál Carlos a hrdina sovětského svazu Jurij spojili své síly a likvidují jednu divizi zombie za druhou.

Zjistilo se, že existuje protilátka. Čím více protilátky získáte, tím budete odolnější vůči pokousání zombie a tím také získáte větší sílu a rychlost. Vaší misí je sesbírat co nejvíce ampulí s protilátkou a vytvořit tak základy nové civilizace pod silným vůdcem!

Jak Zombie Apokalypsa probíhá?

Zombie Apokalypsa je program typu Treasure Hunt. Budete rozděleni do týmů po 4-5 lidech. Dostanete od nás tablety se spuštěnou hrou a naši instruktoři vám vysvětlí pravidla, ovládání tabletů a aplikace Terra Hunt. Kromě toho obdržíte blok a propisky, které vám usnadní luštění šifer. Poté se vydáte do terénu, abyste absolvovali co nejvíce stanovišť s úkoly.

V případě tohoto programu vás čekají šifry, rébusy a logické otázky vyšší úrovně. To znamená, že hra je vhodnější pro zkušenější hráče nebo pro týmy, které mají rády opravdové výzvy.

Na se můžete těšit?

Těšit se můžete na dvacítku úkolů, spoustu černého humoru a krásnou doprovodnou grafiku jednotlivých otázek. V každé otázce vás budou doprovázet virtuální hrdinové Carlos, Juanita, Jurij nebo Nataša. Na vítězný tým čeká pochopitelně odměna. Naši instruktoři vám budou po celou dobu hry oporou.

V průběhu hry budete pátrat po radioaktivním stronciu, budete se snažit zjistit, kolik bojových dronů je potřeba proti armádě zombie a také se pokusíte odnést truhlici plnou TNT. Ovšem to není ani zdaleka vše! Povedete pátrání po zmizelém Jurijovi, vydáte se na riskantní misi, jejímž cílem je získat poslední zbytky paliva z nalezeného vznášedla. Kdyby vám to přece jen nestačilo, tak na vás čeká i smrtelně nebezpečný úkol odpálit hnízdo nepřátel. Přežijete-li, za odměnu si můžete užít pokusy o rozklíčování roztomilého žvatlání vašich domácích zombie mazlíčků. Zkrátka a dobře, máte se na co těšit!

Zombie Apokalypsa v jakékoliv lokaci

Tento program lze realizovat na jakémkoliv místě, které si vyberete. Jeho domovskou stanicí je Brno, ale můžete ho absolvovat v jakémkoliv městě České republiky stejně tak jako v otevřeném terénu kolem hotelových resortů.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding s příběhem a GPS tablety