Zombie Apokalypsa

Zombie Apokalypsa On-line úniková hra pro týmy i individuální hráče

t
Kdekoliv nebo virtuálně
20 pokladů
2,5 hod

Mobilní úniková hra s dobrodružným příběhem

Vydejte se s námi do roku 2078. Svět trpí pod nekonečnými útoky fanatických zmutovaných zombie. Všudypřítomná radioaktivita přeměnila mírumilovné obyvatelstvo na krvavá monstra vynikající v rychlosti, bojových schopnostech a nelítostné krutosti. Tito tvorové se živí lidským masem. Poslední základna odporu se ustálila v obrněném krytu pod vedením dvou legendárních vojenských stratégů. Mexický armádní generál Carlos a hrdina sovětského svazu Jurij spojili své síly a likvidují jednu divizi zombie za druhou.

Zjistilo se, že existuje protilátka. Čím více protilátky získáte, tím budete odolnější vůči pokousání zombie a tím také získáte větší sílu a rychlost. Vaší misí je sesbírat co nejvíce ampulí s protilátkou a vytvořit tak základy nové civilizace pod silným vůdcem!

Na co se můžete těšit

Zombie Apokalypsa je hra typu Treasure Hunt. Těšit se můžete na dvacítku úkolů, spoustu černého humoru a krásnou doprovodnou grafiku jednotlivých otázek. V každé otázce vás budou doprovázet virtuální hrdinové Carlos, Juanita, Jurij nebo Nataša. V případě tohoto programu vás čekají šifry, rébusy a logické otázky střední až vyšší náročnosti. To znamená, že hra je vhodnější pro zkušenější hráče nebo pro týmy, které mají rády opravdové výzvy. Tento program lze realizovat na jakémkoliv místě, které si vyberete.

V průběhu hry budete pátrat po radioaktivním stronciu, budete se snažit zjistit, kolik bojových dronů je potřeba proti armádě zombie a také se pokusíte odnést truhlici plnou TNT. Ovšem to není ani zdaleka vše! Povedete pátrání po zmizelém Jurijovi, vydáte se na riskantní misi, jejímž cílem je získat poslední zbytky paliva z nalezeného vznášedla.

Kdyby vám to přece jen nestačilo, tak na vás čeká i smrtelně nebezpečný úkol odpálit hnízdo nepřátel. Přežijete-li, za odměnu si můžete užít pokusy o rozklíčování roztomilého žvatlání vašich domácích zombie mazlíčků. Zkrátka a dobře, máte se na co těšit!

Venkovní firemní akce

V případě hry venku budete rozděleni do týmů po 3 lidech. Dostanete od nás tablety se spuštěnou hrou a naši instruktoři vám vysvětlí pravidla, ovládání tabletů a aplikace TerraHunt. Kromě toho obdržíte blok a propisky, které vám usnadní luštění šifer. Poté se vydáte do terénu, abyste absolvovali co nejvíce stanovišť s úkoly. Na vítězný tým čeká pochopitelně odměna. Naši instruktoři vám budou po celou dobu hry oporou.

Program vám také můžeme spustit dálkově přímo do vašich mobilů. Stačí když si nainstalujete aplikaci TerraHunt.

Virtuální teambuilding

Únikovou hru si také můžete užít ve virtuální on-line formě, a to přímo ve webovém prohlížeči vašeho počítače. Nezáleží na tom, zda jste vyznavači Windows nebo iOS, potřebujete pouze 3 kliky myší, aby se aplikace s hrou spustila ve vašem prohlížeči.

Společný program s kolegy tak můžete absolvovat, i když jste zrovna na home-office nebo na služební cestě. Můžete si hru užít ve formě individuální soutěže nebo ve formě soutěže virtuálních týmů. Stačí využít některý z oblíbených komunikačních nástrojů jako jsou ZOOM, MS Teams, Google Meet nebo např. Webex.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding s příběhem a GPS tablety