Treasure Hunt Jedovnice

Treasure Hunt Jedovnice Firemní akce ve vstupní bráně do Moravského krasu

t
Jedovnice, Olšovec
44 pokladů
2 - 4 hod

Teambuilding v Jedovnicích

Napínavá týmová soutěž vás zábavným způsobem provede po krásách okolní přírody i městečkem samotným. Na začátku obdržíte od našeho organizačního týmu tablety se spuštěnou hrou a poté se vydáte do terénu lovit poklady. Těmi jsou důmyslné otázky, po jejichž správném zodpovězení získáte body. Tým, kterému se povede nejlépe, obdrží na konci bohatou odměnu. Aby vám nechyběla motivace, tak můžete po celou dobu hry sledovat, jak si vedete vy i vaši soupeři. Vypadá to možná jako zcela nepodstatný detail, ale věřte nám, právě tento aspekt častokrát přiměje i ty největší flegmatiky k heroickým výkonům.

Kdyby vám náhodou nestačilo virtuální prostředí, můžete si hru ještě vylepšit outdoorovými aktivitami. V takovém případě na vás v terénu budou čekat naši instruktoři s logickými, fyzickými či tvořivými úkoly, které vám přinesou nejen silný společný zážitek, ale i spoustu cenných bodů navíc.

Poklady všeho druhu

Jste zvědaví, co jsme si pro vás připravili? Něco málo prozradit můžeme. Čeká vás Osudové setkání s místním šampionem v pití piva panem Hrdličkou, které se neobejde bez následků. Zakázané ovoce chutná nejlépe, a proto si neodpustíte ani legendární Pařbu v Jedovnicích. Přijmete Turistickou výzvu, která vás však brzy omrzí, a proto se rozhodnete raději nakrmit Kačenky. A to raději pomlčíme o jisté Ožehavé historii týkající se vašeho imaginárního kamaráda, skřítka Elektrikmanna, a několika mužů v bílých pláštích.

Ještěže Odvážnému štěstí přeje, a tak se vám nakonec podaří získat Jelena Zlatoháče a s ním i svou vysněnou Bohyni vítězství s Dokonalými mírami. Nakonec spolu jako dvě Hrdličky zamíříte Vzhůru do oblak směrem na Hollywood a nezastaví vás ani Dopravní policie, natož pak stopující Uprchlík z Madagaskaru. 
 

Brána do Moravského krasu

Jedovnice jsou považovány za jednu ze vstupních bran do Moravského krasu známého především díky propasti Macocha a nádherným jeskyním. Nenechte se však mýlit, to není zdaleka to jediné, co vám může toto turisticky velmi populární místo nabídnout. Moravský kras je obklopen hlubokými lesy, které potěší milovníky procházek, houbaření a také cyklistiky. Právě okolí Jedovnic je hustě protkáno oblíbenými singletraily. Rovněž fanoušci vody a vodních sportů nepřijdou zkrátka! Jednu z dominant Jedovnic představuje rozlehlý rybník Olšovec, kde se každoročně konají mezinárodní závody motorových člunů.

Kromě nich si zde můžete vychutnat rybaření, koupání, plavbu na lodičkách či celou řadu vodních sportů jako např. surfing či wakeboarding. A kdyby vás náhodou městečko a jeho atrakce omrzely, můžete se vydat na výlet do Rudického propadání, stavit se přitom na prohlídku Větrného mlýnu nebo zavítat do Santiniho kostela ve Křtinách. K vaší zábavě může samozřejmě přispět i náš nezapomenutelný Treasure Hunt v Jedovnicích!

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding s tablety v Jedovnicích u Olšovce