Po stopách ukradeného vína

Po stopách ukradeného vína Detektivní teambuilding ve Vinařství U Kapličky

t
Vinařství U Kapličky a okolí
25 pokladů
2 - 5 hod

Po stopách ukradeného vína je detektivní týmová soutěž s tablety vytvořená speciálně pro lokalitu Vinařství U Kapličky. Spojuje to nejlepší, co může Z-AGENCY nabídnout. Užijete si moderní soutěžní program typu Treasure Hunt, firemní akci s příběhem, zajímavé outdoorové aktivity a pochopitelně také lokalitu Jižní Moravy v dnes už ikonickém vinařství.

Firemní akce ve Vinařství U Kapličky

Vinařství U Kapličky patří k největším vinařstvím na Jižní Moravě. Disponuje několika sklepy, kongresovými centry a sály, vlastní restaurací, wellness a zejména ubytováním s kapacitou 267 lůžek. To vše s vyhlídkou na okolní vinice a obce Zaječí a Přítluky.

Moderní program s tablety a detektivní zápletkou

Účastníci budou rozděleni do samostatných „vyšetřovacích týmů“. Ty budou mít za úkol pátrat po stopách ukradené bedny archivního vína v nebezpečných uličkách a okolí Vinařství U Kapličky a obce Zaječí. Vyšetřovatelské týmy budou muset navštívit místa zločinů, vyřešit různé případy a sesbírat co nejvíce indicií a bodů. Na obrazovce tabletů soutěžící vidí umístění všech míst ukrytých v širším okolí hotelu. Jejich úkolem je navštívit jich co nejvíce a jejich správným zodpovězením získat maximum bodů. Jedná se o hru strategickou, vědomostní, trénuje rozhodovací schopnosti a time management.

Dvě varianty programu

V lokalitě Vinařství U Kapličky si můžete vybrat ze dvou variant programu, výslednou verzi vám připravíme dle vašich preferencí a budgetu na akci. Automaticky zasílaná kalkulace z těchto stránek se vztahuje k první variantě bez aktivit.

  1. Po stopách ukradeného vína - Treasure Hunt s detektivním příběhem. Účastníci akce absolvují Treasure Hunt s detektivním příběhem bez outdoor aktivit. Průběh programu Treasure Hunt naleznete v tomto článku.

  2. Po stopách ukradeného vína s aktivitami - Základní program bude rozšířen o celou řadu aktivit fyzicky umístěných v terénu. Někde budou muset účastníci otestovat svoje smysly (zrak, čich, sluch, hmat), jinde zase objasnit vraždu na základě útržků informací, někde vyřešit záhadou krádež v galerii obrazů, atd. V terénu může být až 10 detektivních stanovišť se stylově oblečenými instruktory. Tato varianta programu bude díky aktivitám pestřejší, může být delší a vhodnější zejména pro hodně velké kolektivy.

Další GPS programy pro firmy na Jižní Moravě

Pokud byste si rádi vychutnali hru spojenou zejména s přírodními a historickými krásami Jižní Moravy, máme pro vás další možnosti. Přímo ve vinařství můžete absolvovat klasický Treasure Hunt Vinařství U Kapličky. V nedaleké Lednici na vás čekají dokonce tři programy a to: Treasure Hunt Lednice, Treasure Hunt Lednice s outdoor aktivitami a Cyklotour Lednice-Valtice. V „podhůří“ Pálavy si zase můžete užít velmi populární Treasure Hunt Mikulov. Kompletní nabídku outdoorových teambuildingových programů naleznete na tomto odkazu.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Firemní akce s detektivním teambuildingovým programem