Treasure Hunt Lednice

Treasure Hunt Lednice GPS hra v Lednicko-valtickém areálu

t
Lednice - zámek a park
72
2-5 hod

Možná, že v Praze je blaze, ale už jste slyšeli o Lednici? Lednice leží na Jižní Moravě a může se pochlubit jedním z nejkrásnějších zámků v České republice, který vám doslova vyrazí dech. Malebnou krajinou zámeckého parku i obce vás provede přes 70 otázek a úkolů hry typu Treasure Hunt. Pokud chcete stihnout najít všechny poklady, přibalte si pořádnou svačinu. Hra vám dá zabrat a pokud budete chtít, můžete v terénu strávit až 5 hodin. Pro lovce kilometrů je to to pravé. Nicméně délka hry záleží čistě na vás. Žádné kopce ani členitý terén tu nehledejte, hru si užijí firemní týmy všech fyzických dispozic.

Výkladní skříň Jižní Moravy

Nádherný zámek uchvátí každého návštěvníka. Milovníci architektury i historie si přijdou na své. Hra vás provede různými zákoutími a nejedna otázka vás donutí opravdu pozorně vnímat své okolí. Věděli jste třeba, že v zámeckém parku je i umělá zřícenina? Janohrad leží zhruba 4 kilometry od zámku a je neobvyklý tím, že „rozpadající se“ zdi jsou zde postavené záměrně. Zajímavostí o této romantické zřícenině je tu více. Projektoval ji Joseph Hardmuth (ano, je to ten vynálezce tužky). Body ve hře vám jistě přinese i procházka k místnímu minaretu. Sice pravděpodobně nikdy nesloužil k náboženským účelům, ale výhled z něj je opravdu parádní. 

Obec Lednice ležící 15 kilometrů od Mikulova má bohatou historii. Mezi blízké dominanty patří i chrám Tři grácie, nebo kostel sv. Barbory. Otázky však najdete i na náměstí v blízkosti morového sloupu, nebo v zahradách patřících Mendelově univerzitě. Studenti brněnské univerzity se tu učí zahradnictví a vinařství a parky v oblasti Pálavy pro ně nabízí ideální možnost uplatnit teorii v praxi. Koho historie tolik nezajímá, může po celém dnu hraní navštívit některou z místních restaurací, nebo si zavzpomínat na dětství v Muzeu hraček.

A jak to celé funguje?

Víte, kdo stráží palmový skleník? Že ne? Kolik lvů se ukrývá na fasádě Loveckého zámečku? A tušíte alespoň kolik hadů mohl v parku Alex ulovit? Otázky vás občas zavedou do historie, někdy využijete malou násobilku a někdy postačí váš důvtip. Treasure Hunt Lednice vám otevře oči o dost víc, než byste čekali. Dozvíte se faktické zajímavosti, trošku z historie a možná se zlepšíte v počtech. Navíc půjdete domů plní dojmů ze hry a doufáme, že i velmi mile naladěni. Pojďte i vy zjistit, jaké poklady se ukrývají v Lednicko-valtickém areálu a vydejte se s námi na Jižní Moravu.

Další GPS hry v Lednicko-valtickém areálu

Pokud jste akčnějšího ražení a rádi byste si Treasure Hunt Lednice vyšperkovali k dokonalosti, doporučujeme variantu hry s názvem Treasure Hunt Lednice s outdoor aktivitami. Tato varianta zahrnuje několich dalších zajímavých stanovišť, která přidají do hry i trochu fyzické aktivity. Pokud preferujete poznávání krajiny ze sedla kola, pak je tu pro vás hra Cyklotour Lednice-Valtice, která vás provede i širším okolím areálu.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Reference

CALZEDONIA

Společnost Z-AGENCY s.r.o. nám byla po celou dobu přípravy našeho teambuildingu velmi profesionálním a více než vstřícným partnerem. Treasure hunt v Lednicko-Valtickém areálu, který jsme s nimi absolvovali, byl perfektně připraven, měl náboj, spád a zaměstnal celý tým nejen fyzicky, ale i intelektuálně. Teambuilding se nesl v přátelské atmosféře, všichni instruktoři byli komunikativní a milí, ukázali smysl pro humor a bezvadně podporovali týmovou spolupráci. Služby Z-AGENCY mohu jen doporučit, my se na ně příště určitě s důvěrou obrátíme :-) Děkujeme, byli jsme nadšení a plní energie ještě několik dní poté!

Martina Mádlík Turinská, Calzedonia HR Business Partner

Jak může vypadat váš teambuilding v Lednici