Treasure Hunt Lednice

Treasure Hunt Lednice Firemní akce v Lednicko-valtickém areálu

t
Lednice - zámek a park
53 pokladů
2 - 5 hod

Obec Lednice leží v Lednicko-valtickém areálu na Jižní Moravě.  Lednicko-valtický areál je zapsán od roku 1996 v seznamu UNESCO a může se pochlubit jedním z nejkrásnějších zámků v České republice. Není divu, že nám byla tato oblast silnou inspirací pro vytvoření více jak padesáti pokladů, které můžete vášnivě lovit během teambuildingového programu Treasure Hunt Lednice.

Akce pro firmy v Lednicko-valtickém areálu

Lednice a okolí patří z hlediska realizace firemních akcí mezi naše nejvytěžovanější lokality. Zajímavých aktivit nabízí oblast nespočet, nicméně většina z nich je zaměřena na individuální návštěvníky. Vzhledem k tomu, že je tato destinace oblíbeným místem pro konání firemních akcí, vytvořili jsme celou řadu teambuildingových programů, které je možné realizovat přímo v areálu - s úctou a pokorou k památce UNESCO. Jedním z nich je týmová soutěž Treasure Hunt Lednice, která vás provede nejkrásnějšími částmi Lednice a zámeckého parku.

Jak Treasure Hunt Lednice probíhá

Náš realizační tým se s vámi potká v některém z lednických hotelů, nebo na některém z našich tajných míst v Lednickém parku. Rozdělí vás do soutěžních týmů a předá všechny pomůcky a instrukce, které pro hru budete potřebovat, a pak bude hra spuštěna. Během hry budou instruktoři neustále k dispozici, kdy bylo potřeba cokoliv řešit. Soutěžící týmy budou mít k dispozici tablety s mapovou aplikací TerraHunt, díky které uvidí všechny poklady umístěné v terénu.

UNESCO s GPS tablety a mapovou aplikací

V okamžiku, kdy se tým fyzicky dostaví na místo s pokladem, tak se mu na tabletu pomocí GPS poklad aktivuje. To znamená, že se na obrazovce tabletu objeví otázka nebo úkol, který bude muset tým splnit. Všechny otázky jsou vždy spjaty s konkrétním místem, takže odpověď je možné během chvilky nalézt. Za správně odpovězenou otázku dostane tým body. Cílem hry je získat co nejvíce bodů, respektive více bodů než konkurenční týmy. Po skončení hry dojde k vyhlášení a odměnění nejúspěšnějšího týmu.

Variabilita programu

Pokud chcete stihnout najít všechny poklady, přibalte si pořádnou svačinu. Hra vám dá zabrat a pokud budete chtít, můžete v terénu strávit až 5 hodin. Pro lovce kilometrů je to to pravé. Nicméně délka hry záleží čistě na vás. Žádné kopce ani členitý terén tu nehledejte, hru si užije úplně každý. Méně ambiciózní lovci pokladů můžou program strávit ve formě krátké procházky, příležitostným plněním úkolů a focení selfíček. Herní strategie, rychlost a trasa bude plně ve vašich rukou.

Kde všude vás hra provede

Nádherný zámek uchvátí každého návštěvníka. Milovníci architektury i historie si přijdou na své. Hra vás provede různými zákoutími a nejedna otázka vás donutí opravdu pozorně vnímat své okolí. Věděli jste třeba, že v zámeckém parku je i umělá zřícenina? Janohrad leží zhruba 4 kilometry od zámku a je neobvyklý tím, že „rozpadající se“ zdi jsou zde postavené záměrně. Zajímavostí o této romantické zřícenině je tu více. Projektoval ji Joseph Hardmuth (ano, je to ten vynálezce tužky). Body ve hře vám jistě přinese i procházka k místnímu minaretu. Sice pravděpodobně nikdy nesloužil k náboženským účelům, ale výhled z něj je opravdu parádní. 

Otázky však najdete i na náměstí v blízkosti morového sloupu, nebo v zahradách patřících Mendelově univerzitě. Studenti brněnské univerzity se tu učí zahradnictví a vinařství a parky v oblasti Pálavy pro ně nabízí ideální možnost uplatnit teorii v praxi. Koho historie tolik nezajímá, může po celém dnu hraní navštívit některou z místních restaurací, nebo si zavzpomínat na dětství v Muzeu hraček.

Co všechno vás čeká

Víte, kdo stráží palmový skleník? Že ne? Kolik lvů se ukrývá na fasádě Loveckého zámečku? A tušíte alespoň kolik hadů mohl v parku Alex ulovit? Otázky vás občas zavedou do historie, někdy využijete malou násobilku a někdy postačí váš důvtip. Treasure Hunt Lednice vám otevře oči o dost víc, než byste čekali. Dozvíte se faktické zajímavosti, trošku z historie a možná se zlepšíte v počtech. Navíc půjdete domů plní dojmů ze hry a doufáme, že i velmi mile naladěni.

Další GPS hry v Lednicko-valtickém areálu

Pokud jste akčnějšího ražení a rádi byste si Treasure Hunt Lednice vyšperkovali k dokonalosti, doporučujeme variantu hry s názvem Treasure Hunt Lednice s outdoor aktivitami. Tato varianta zahrnuje několich dalších zajímavých stanovišť, která přidají do hry i trochu fyzické aktivity. Pokud preferujete poznávání krajiny ze sedla kola, pak je tu pro vás hra Cyklotour Lednice-Valtice, která vás provede i širším okolím areálu. Geolokačními hrami všam máme pokryta i další místa na Jižní Moravě, stačí si vybrat.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

CALZEDONIA

Společnost Z-AGENCY s.r.o. nám byla po celou dobu přípravy našeho teambuildingu velmi profesionálním a více než vstřícným partnerem. Treasure hunt v Lednicko-Valtickém areálu, který jsme s nimi absolvovali, byl perfektně připraven, měl náboj, spád a zaměstnal celý tým nejen fyzicky, ale i intelektuálně. Teambuilding se nesl v přátelské atmosféře, všichni instruktoři byli komunikativní a milí, ukázali smysl pro humor a bezvadně podporovali týmovou spolupráci. Služby Z-AGENCY mohu jen doporučit, my se na ně příště určitě s důvěrou obrátíme :-) Děkujeme, byli jsme nadšení a plní energie ještě několik dní poté!

Martina Mádlík Turinská, Calzedonia HR Business Partner

Jak může vypadat váš teambuilding v Lednici