Treasure Hunt Valtice

Valtice
Treasure Hunt
30
Počet pokladů
1,5-2,5 h
Běžná délka programu

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt v Lednicko-valtickém areálu, památce UNESCO. Budete pátrat po 30 pokladech umístěných zejména v blízkosti Zámku Valtice a v uličkách plných restaurací a vinných sklepů.

Na tuto firemní akci si vyhraďte ideálně 2,5 h. Nicméně doporučujeme připočítat raději i čas, který mezi lovením pokladů strávíte pitím vína.

  • Zámek Valtice a zámecký park
  • Dianin Chrám, Kolonáda, Zámeček Belveder
  • Lednicko-valtický areál, památka UNESCO

Kde budete hrát

Většina pokladů je umístěna přímo v centru Valtic. U Valtického zámku, v jeho zahradě, v přilehlých uličkách plných restaurací, penzionů a vinných sklepů. 

Pár pokladů, na které se zaměří spíše ambicioznější hráči, se nachází u Kolonády nad Valtickými vinohrady, a také v blízkosti Zámečku Belveder.

Hra je vytvořena systémem hry Treasure Hunt, takže bude jen na každém týmu, za kterými poklady se vydá. Celkově se můžete těšit na 30 pokladů.

Místo srazu

Hra zpravidla začíná přímo před Zámkem Valtice, nebo v některé z blízkých restaurací či penzionů.

Pro koho je hra vhodná

Návštěva Valtic bývá téměř vždy spojena vinnou turistikou a degustačními aktivitami.

I z toho důvodu je většina pokladů vytvořena přímo v centru obce, aby bylo možné co nejvíce propojit herní a zážitkovou část firemní akce.

Většina pokladů je umístěna relativně blízko u sebe.  Hra je tedy vhodná i pro kolektivy bez jakýchkoliv sportovních předpokladů.

V případě, že byste měli zájem sportovnější hru a pohyb v přírodě upřednostnili před gastronomickým vábením vinných sklepů, pak bychom vám doporučili Treasure Hunt Lednice.

Délku hry nastavíme tak jak budete potřebovat. Doporučujeme se inspirovat níže uvedeným harmonogramem:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 1,5 - 2,5 h - hra ve Valticích
  • 10 min - přesun na domluvené místo srazu
  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu
Dušana Kostická, Human Resources Manager, HELLA
Treasure Hunt realizovaný Z-Agency sme si maximálne užili. Je to fantastická outdoorová teambuildingová aktivita, pri ktorej sa zabavíte, zasúťažíte si a spoznáte mnohé krásne miesta v historickom centre mesta. Určite odporúčame.
Treasure Hunt Valtice

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí