TH Lednice s outdoor aktivitami

TH Lednice s outdoor aktivitami Týmový program v zámeckém parku

t
Lednice - zámecký park i centrum
80
3-5 hod

"Honem, čas běží! Ještě musíme zvládnout dvě otázky ať vyhrajeme!" Ze začátku klidné odpoledne se může v posledních minutách několikahodinové hry změnit na boj o život, nebo alespoň o vítězství. Jenom u pokladů s otázkami to dnes nezůstane. Hra typu Treasure Hunt s outdoor aktivitami je program nabitý několika desítkami otázek, logickými aktivitami a v případě zájmu i sportovními stanovišti.  Úkoly vás čekají v zámeckém parku Lednice a jeho okolí. Logické uvažování a postřeh vám usnadní cestu k výhře. Bez týmové spolupráce se také určitě neobejdete.

To nejlepší z Moravy

Obec nedaleko Mikulova oplývá nádhernou krajinou i architektonickými unikáty. Víte, že místní minaret pravděpodobně nikdy nesloužil jako tlampač muezzinů? Jediná dochovaná maorská stavba na území republiky slouží jako rozhledna. Vidíte na celý park a hlavně na zámek Lednice. Mezi zámkem a Janohradem pravděpodobně natrefíte na mimořádně bodovaná stanoviště kotrolovaná našimi instruktory. Postřeh, rychlost a logika vám nesmí chybět. Vteřiny totiž utíkají a možná právě tyhle aktivity rozhodnou o vítězi celé hry. Velká koncentrace otázek je u samotného novogotického zámku. V horkém letním dni si v jeho blízkosti hned připadáte jako na francouzském zámečku u Loiry, jen s tím rozdílem, že tady teče Dyje a francouzská je pouze zahrada.

Krása mezi stromy i fasádami domů

Obec Lednice má co nabídnout. Malé náměstíčko s lavičkami ve stínu stromů přímo láká ke zmrzlině. Kdo chce ale vyhrát, musí si osvěžení vychutnat po hře, nebo na cestě za otázkami. Místní rozvaliny židovského hřbitova jich pár skrývají. Kdysi v obci stávala i synagoga nebo židovské lázně. Nyní tu sídlí například část Mendelovy univerzity a studenti se zde zdokonalují v oblastech zahradnictví i vinařství. Právě studenti se často starají o místní zeleň.

Pálí vám to?

Otestujte své schopnosti a společně se svým týmem vyrazte na dobrodružství napříč historií. Jistě se vám zalíbí v parku s volně žijícími volavkami a černými čápy. Na své si přijdou i romantické povahy. Při procházce k umělé zřícenině Janohrad jistě budete lačnit po všelijakých otázkách a rébusech. Své kouzlo vám tak odhalí celý park, krásné stavby i obec s historií sahající minimálně do 13. století.

Cenová kalkulace rozšířeného programu

Po zadání údajů do poptávkového formuláře vám na e-mail přijde rámcová cenová nabídka. V ceně budou  - kromě samotné hry Treasure Hunt Lednice - zahrnuty náklady na realizaci tří outdoor aktivit (Tangramy, Hanojské věže, Mozaika) a také pronájmem ploch pro realizaci aktivit. Program můžeme rozšířit o další atraktivní aktivity (např. lukostřelba, lanové překážky, jízda na loďkách, atd.), možnosti vám nabídne náš obchodník.

Další geolokační hry na Jižní Moravě

Pokud netoužíte po outdoorových aktivitách, doporučujeme základní variantu hry s názvem Treasure Hunt Lednice. Máte-li rádi cyklistiku, pak se nabízí program Cyklotour Lednice-Valtice. V Mikulově si zase můžete užít hru Treasure Hunt Mikulov.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Reference

Nutricia a.s.

Moc jsme si s kolegy Treasure Hunt užili! Vše bylo perfektně zorganizované, otázky byly skvěle vymyšlené a zároveň zábavné a zaměřené na konkrétní lokaci. Měli jsme hru doplněnou o rozšíření se dvěma praktickými úkoly, které byly skvělým oživením hry a zároveň pomohly k dotvoření taktické hry.

Tereza Čajanová