TH Lednice s outdoor aktivitami

TH Lednice s outdoor aktivitami Týmový program v zámeckém parku

t
Lednice - zámecký park i centrum
58 pokladů
3 - 5 hod

"Honem, čas běží! Ještě musíme zvládnout dvě otázky ať vyhrajeme!" Ze začátku klidné odpoledne se může v posledních minutách několikahodinové hry změnit na boj o legendární vítězství. Rozšířená a hlavně velmi oblíbená varianta programu Treasure Hunt Lednice pohltí každého účastníka firemní akce.

Teambuildingový program v památce UNESCO

Treasure Hunt Lednice je geolokační firemní program, při kterém se týmy s tablety navigují po Lednici a zámeckém parku, hledají poklady, odpovídají na otázky a plní úkoly. Jedná se velmi elegantní programové řešení, pokud chcete účastníky firemní akce dobře zabavit a současně seznámit s krásami Lednice – památky UNESCO.

Treasure Hunt s outdoor aktivitami

Základní verzi programu Treasure Hunt Lednice máme dokonale popsanou na tomto odkazu, ale jenom u pokladů s otázkami to dnes nezůstane. Lednicko-valtický areál umožňuje vytvořit speciální stanoviště, na kterých musí tým pro získání bodů úspěšně splnit zadanou aktivitu. Stanoviště s aktivitami jsou jednotlivými týmy průběžně navštěvována během hry.

Atraktivní outdoorové aktivity

Každý tým si sám určí, zda aktivitu realizovat chce, nebo nechce a kdy. Motivací pro navštívení aktivit je jejich zajímavé bodové ohodnocení oproti jiným pokladům Treasure Hunt Lednice. Na každém stanovišti s aktivitou je proškolený instruktor, který příchozím týmům vysvětlí danou problematiku, dohlédne na realizaci aktivity a bezpečnost účastníků. Po té, co tým úkol splní, dozví se od instruktora správnou odpověď na otázku z tabletu.

To nejlepší z Moravy

Lednicko-valtický areál oplývá nádhernou krajinou i architektonickými unikáty. Víte, že místní minaret pravděpodobně nikdy nesloužil jako tlampač muezzinů? Jediná dochovaná maorská stavba na území republiky slouží jako rozhledna. Vidíte na celý park a hlavně na zámek Lednice. Mezi zámkem a Janohradem pravděpodobně natrefíte na mimořádně bodovaná stanoviště kontrolovaná našimi instruktory. Postřeh, rychlost a logika vám nesmí chybět. Vteřiny totiž utíkají a možná právě tyhle aktivity rozhodnou o vítězi celé hry. Velká koncentrace pokladů je u samotného novogotického zámku. V horkém letním dni si v jeho blízkosti hned připadáte jako na francouzském zámečku u Loiry, jen s tím rozdílem, že tady teče Dyje a francouzská je pouze zahrada.

Krása mezi stromy i fasádami domů

Obec Lednice má také co nabídnout. Malé náměstíčko s lavičkami ve stínu stromů přímo láká ke zmrzlině. Kdo chce ale vyhrát, musí si osvěžení vychutnat po hře, nebo na cestě za otázkami. Místní rozvaliny židovského hřbitova jich pár skrývají. Kdysi v obci stávala i synagoga nebo židovské lázně. Nyní tu sídlí například část Mendelovy univerzity a studenti se zde zdokonalují v oblastech zahradnictví i vinařství. Právě studenti se často starají o místní zeleň.

Pálí vám to?

Otestujte své schopnosti a společně se svým týmem vyrazte na dobrodružství napříč historií. Jistě se vám zalíbí v parku s volně žijícími volavkami a černými čápy. Na své si přijdou i romantické povahy. Své kouzlo vám tak odhalí celý park, krásné stavby i obec s historií sahající minimálně do 13. století.

Cenová kalkulace rozšířeného programu

Po zadání údajů do poptávkového formuláře vám na e-mail přijde rámcová cenová nabídka. V ceně budou  - kromě samotné hry Treasure Hunt Lednice - zahrnuty náklady na realizaci tří outdoor aktivit (Tangramy, Labyrint, Ubongo) a také pronájmem ploch pro realizaci aktivit. Program můžeme rozšířit o další atraktivní aktivity (např. lukostřelba, lanové překážky, jízda na loďkách, atd.), možnosti vám nabídne náš obchodník.

Další geolokační hry na Jižní Moravě

V lokalitě Jižní Morava nabízíme celou řadu dalších geolokačních firemních programů, stačí si vybrat.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

Nutricia a.s.

Moc jsme si s kolegy Treasure Hunt užili! Vše bylo perfektně zorganizované, otázky byly skvěle vymyšlené a zároveň zábavné a zaměřené na konkrétní lokaci. Měli jsme hru doplněnou o rozšíření se dvěma praktickými úkoly, které byly skvělým oživením hry a zároveň pomohly k dotvoření taktické hry.

Tereza Čajanová

Teambuilding v Lednicko-valtickém areálu