Případy Sherlocka Holmese

Případy Sherlocka Holmese Detektivní případy formou únikové hry

t
Kdekoliv nebo virtuálně
21 pokladů
2 - 3 hod

Londýn, Anglie. Zločin se v posledních letech nebezpečně stupňuje. Organizované gangy, drogové kartely, sérioví vrazi. Scotland Yard nestíhá a tak naplno využívá schopností geniálního detektiva, jehož pověst jej předchází. Sherlock Holmes má tak opravdu napilno a potřebuje vaši pomoc!

Spolu s ním odjistíte aktivní bombu, z indicií určíte úkladného vraha, infiltrujete se do lupičského gangu a mnoho dalšího. Život tohoto soukromého detektiva je zkrátka každodenním dobrodružstvím!
Ponořte se s Sherlockem Holmesem do londýnských ulic a jejich odvrácené strany. Strany zločinu! Případy Sherlocka Holmese čekají na vyřešení.

Mobilní úniková hra venku

Tato mobilní úniková hra je tvořena systémem Treasure Hunt. Pořadí řešení jednotlivých zločinů si tedy určujete sami. Výhodou je, že pro vás můžeme hru vytvořit v podstatě kdekoliv. Chcete se podívat do centra města, nebo raději do přírody? Treasure Hunt je ideální pro soutěž mezi týmy o to, kdo je nejlepší tým vyšetřovatelů Sherlocka Holmese. Naše aplikace Terrahunt umožňuje hru spustit na mobilech i tabletech. Buď vám hru zorganizujeme s našimi instruktory na našich tabletech jako fullservisovou firemní akci, nebo vám hru spustíme dálkově na vašich vlastních mobilních zařízeních.

Virtuální úniková hra

Nemůžete z nějakého důvodu ven? Nevadí. Sherlock Holmes přijde za vámi! Do kanceláře, do home-office, na večerní firemní akci do restaurace.  Ve formě virtuální únikové hry si můžete zahrát ve webovém prohlížeči nebo na mobilním zařízení. V každém případě však může proti sobě hrát libovolný počet týmů z celého světa.

Průběh hry

Program sestává z 21 případů. Na obrazovce uvidíte umístění všech případů na mapě naší aplikace v telefonu či tabletu. Sami si vyberete, ke kterému vyrazíte. Pokud budete hrát virtuální verzi ve webovém prohlížeči, budou se vám jednotlivé otázky zobrazovat postupně. Po zobrazení otázky a jejím zodpovězení okamžitě zjistíte, jaká byla správná odpověď a případně obdržíte dané body. Vítězem je vždy tým s nejvyšším počtem bodů.

Co vyšetřovatele čeká?

Jako vyšetřovatelské týmy budete pomáhat Sherlocku Holmesovi a jeho kolegům v řešení pestrých případů. Otázky jsou opatřeny poutavou grafikou. Hádanky jsou logické, grafické či textové bez potřeby počítat.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

Smiths Medical Czech Republic, a.s.

Vybrali sme si hru Sherlock Holmes. Všetci boli nadšení a užili si to. I napriek nepriaznivému počasiu sa akcia nemusela rušiť a dohodli sme sa na ‘’indoorovej’’ variante. Ďakujeme a možem len odporučiť.             

Andrea Weiszmannová - Operations Quality Manager

Úniková hra s příběhem pro teambuilding