Treasure Hunt Ostrava

Ostrava - centrum
Treasure Hunt
35
Počet pokladů
2-3 h
Běžná délka programu

Teambuildingová aktivita Treasure Hunt v ocelovém srdci republiky. Stodolní ulice, Slezskoostravský hrad, průmyslový areál v Dolních Vítkovicích, nebo legendární Bolt Tower... to vše může firemní akce v Ostravě nabídnout.

Vás bude čekat 35 pokladů, ke kterým vás dovede mapová aplikace v tabletu. Vyhraďte si cca 3 h a můžete začít fárat.

  • Stodolní ulice, Fórum Nová Karolína, Slezskoostravský hrad
  • Teambuilding v Ostravském centru
  • Káva na Bolt Tower

Kde budete hrát

Ostrava je velmi specifická. Nemůžete zde čekat jeden historický palác vedle druhého, jako v případě Treasure Hunt Tábor nebo Treasure Hunt Praha. Nebudete zde pobíhat po vinicích a lesích jako v případě Treasure Hunt Pálava.

Ostrava je ocelové město, tvrdé, nesmlouvavé a industriální... a to je jeho hlavní přednost.

Hlavní hrací pole je ohraničeno řekou Ostravicí, centrem Fórum Nová Karolína, kolejemi železnice a těžní věží dolu Jindřich. Sportovní týmy však mohou absolvovat navíc bonusový okruh, který je provede po NS Slezská Ostrava.

Hra je vytvořena v systému Treasure Hunt, takže si sami vyberete, zda budete lovit spíše městské poklady a nebo se váš tým vydá po naučné stezce i do přírody.

Místo srazu

Pokud nemáte poblíž hracího pole sídlo firmy, hotel nebo nepořádáte s kolegy společný oběd v restauraci, je možné začít pod širým nebem. 

Nejvhodnějším místem pro start programu je tak Fórum Nová Karolína, v jejímž okolí jsou rozlehlé veřejné prostory s lavičkami. V přímé blízkosti tohoto centra se navíc nachází první 3 poklady.

Pro koho je hra vhodná

Je to možná náhoda, ale Treasure Hunt Ostrava nejčastěji u nás poptávají IT společnosti. Nicméně program je vytvořen tak, aby oslovil jakéhokoliv hráče, bez ohledu na typ zaměstnání, věk, nebo fyzickou kondici.
 

Délku hry nastavíme tak jak budete potřebovat. Doporučujeme se inspirovat níže uvedeným harmonogramem:

  • 15 min - pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů

  • 1,5 - 2,5 h - hra v centru Ostravy

  • 10 min - přesun na domluvené místo srazu

  • 05 min - vyhodnocení a vyhlášení nejúspěšnějšího týmu

Zuzana Hříbalová, Human Resources Specialist, SKANSKA
Z-AGENCY nám uspořádala na HR teambuildingu hru Treasure Hunt, která se velmi vydařila. Bavili nás otázky, i když některé byly velmi záludné a vše bylo technicky skvěle podchyceno. Organizace milá a příjemná. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro tuto variantu.
Treasure Hunt Ostrava

Zašlete nám nezávaznou poptávkuProzkoumejte okolí