Dobrodružství Casanovy

Venku nebo virtuálně
Treasure Hunt
22
Počet pokladů
1,5-2,5 h
Běžná délka programu
V této virtuální únikové hře se stanete členem tajné benátské společnosti, pod vedením legendárního milovníka Giacoma Casanovy. Budete bohatým brát a chudým dávat. Čeká vás 22 pokladů, které budete muset vyřešit.

Na virtuální verzi hry budete potřebovat cca 1,5 h, v případně venkovní varianty si vyhraďte 2,5 h. Nasaďte si okouzlující úsměv a připravte hbité prsty!

O programu

V této hře na vás čeká 22 středně náročných pokladů. Jedná se o typ hry Treasure Hunt, tj. v případě venkovní varianty můžete jednotlivé poklady navštívit na základě vámi stanovené strategie v jakémkoliv pořadí.

Jako člen Gruppo di Casanova budete mít za úkol pomocí všemožných triků vytáhnout z bohaté benátské smetánky co nejvíce peněz. Ty pak rozdělíte mezi utlačovanou chudinu. Ač s dobrými úmysly, budete se pohybovat za hranicí zákona!

Rozhodně se však budete bavit! Příběhové otázky s vtipnými zvraty doplňuje poutavá grafika, která vás vtáhne do barokních Benátek 18. století.

Pro koho je hra vhodná

Jedná se o středně náročnou únikovou hru. Obsahuje matematické, logické a obrázkové úkoly. Je tedy vhodná pro středně pokročilé týmy, ale i méně zkušení hráči si ji určite užijí.

Jelikož nezabere mnoho času, hodí se například jako programový doplněk kongresu, školení nebo setkání. Poutavé téma je vhodné pro široké rozpětí hráčů – potěší romantiky, rebely a každého, komu není spravedlnost ukradená.

Na virtuální verzi hry si vyhraďte cca 1,5 – 2 h. Hru organizuje instruktor z virtuálního studia.

Optimální harmonogram:

  • 10 min - pravidla a ovládání webové aplikace přes Zoom, Ms Teams nebo Google Meet
  • 75 min – absolvování hry, jednotlivé týmy jsou společně v Breakout Rooms
  • 10 min – vyhodnocení a vyhlášení vítězů 

Na outdoorovou verzi hry doporučujeme mít k dispozici 2,5-3 h.

Optimální harmonogram:

  • 15 min – pravidla, ovládání tabletů a aplikace, rozdělení do týmů
  • 120-150 min – hra v terénu
  • 15 min – návrat zpět, vyhodnocení a vyhlášení vítězů
Dobrodružství Casanovy

Zašlete nám nezávaznou poptávku