Treasure Hunt Polička

Treasure Hunt Polička GPS teambuilding pro firmy v historickém centru Poličky

t
Polička - historické centrum
30 pokladů
2 - 3 hod

Polička se nachází západně od Svitav na rozhraní Vysočiny a Pardubického kraje. Je to město královské, založené českým králem Přemyslem Otakarem II. v roce 1265. Tuto oblast mám rádi, protože na nedalekém hradě Svojanov pravidelně pro klienty organizujeme velké teambuildingové programy Pevnost Boyard nebo Indiana a Svatý Grál. Ale zpět k Poličce. Ta může kromě kromě ikonického piva z Měšťanského Pivovaru Polička nabídnout také krásné prostředí pro týmový program typu Treasure Hunt.

V čem program Treasure Hunt Polička spočívá

Rozdělíme vás do týmů, každý tým od nás dostane zapůjčený tablet s mapovou aplikací TerraHunt a spuštěnou hrou Treasure Hunt Polička. Na mapě tabletu týmy uvidí body s otázkami a úkoly. K těmto bodům se týmy budou muset fyzicky dostat (pořadí bodů, rychlost pohybu a směr pohybu bude čistě na každém týmu) a odpovědět na otázky, které jim aplikace v daných místech nabídne.

Všechny otázky a úkoly se budou vždy vztahovat ke konkrétním místům v Poličce, takže toto krásné město poznáte velmi důkladně a současně velmi zábavnou formou. Za správné odpovědi týmy dostanou body a vyhrává tým s největším počtem bodů.

Jak bude firemní akce probíhat

Pokud budete bydlet na hradě Svojanov, tak se potkáte s naším realizačním týmem na Palackého náměstí nebo v parku u Synského rybníka. Pokud budete bydlet přímo v Poličce (např. Hotel Opus, nebo Penzion u Purkmistra), bude začátek programu probíhat přímo v ubytovacím zařízení. Tam se dozvíte vše potřebné, rozdělíme vás do týmů, dostanete od nás všechny potřebné pomůcky a vyrazíte do terénu. Během celé hry bude náš realizační tým plně k dispozici, kdyby bylo potřeba řešit něco nestandardního. Po ukončení hry vyhlásíme a odměníme nejlepší tým. Podrobný popis realizace firemní akce naleznete na tomto odkazu.

Na co všechno se můžete těšit

Hra se odehrává v historickém centru města a blízkém okolí. Budete se pohybovat kolem Palackého náměstí, Synského rybníka, Městského muzea Polička, evangelického kostela a dalších zajímavých míst. Budete luštit skrytý kód, své umění předvedou milovníci jídla, budete hledat ztracený klid, vrátíte se zpět do dětství, najdete schody do nebe, budete hledat skutečnou pravdu a nakonec splníte nesplnitelnou misi. Otázek a úkolů je více než můžete stihnout.

Varianty programu

Treasure Hunt Polička si můžete zahrát v českém nebo anglickém jazyce, případně ho můžeme doplnit o další body s vašimi vlastními tématickými otázkami. Pokud v této oblasti hodláte strávit více času, navrhneme vám i další varianty programu v okolí Poličky.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Reference

OSI International Holding GmbH

Akce se moc povedla. Všichni si to užili a měli jsme i štěstí na počasí. Oceňuji, že se hodně otázek týkalo přímo Poličky. Dobrá práce! Doporučili jsme váš program našemu lokálnímu partnerovi. Děkujeme za vaše úsilí a doufám, že se v budoucnu naskytne příležitost znovu využít vašich služeb.

Marcin Sokołowski

Firemní akce s GPS tablety ve městě Polička