Treasure Hunt Žilina

Treasure Hunt Žilina Teambuilding v podhůří Malé Fatry

t
Žilina - centrum
42 pokladů
2 - 3 hod

Žilina je krásné slovenské město, které leží na soutoku řek Váhu a Kysuce v Žilinské kotlině. Díky nedalekému pohoří Malá Fatra je nejen cílovou destinací, ale také významným tranzitním místem dlouhé řady cestovatelů.

V čem program Treasure Hunt Žilina spočívá

Treasure Hunt Žilina je soutěžní program s spočívá v "lovení pokladů". Nikoliv ve stylu, jaký znáte u Geocachingu, ale ve stylu mnohem sofistikovanějším a hlavně uživatelsky přívětivějším. Po Žilině se budete pohybovat v týmech a s GPS tablety. Na těch bude nainstalována naše aplikace TerraHunt se spuštěnou hrou Treasure Hunt Žilina.

Tyto tablety vás budou navigovat po terénu od otázky k otázce, které se budete snažit zodpovědět. Otázky jsou stavěny tak, aby se vždy vázaly ke konkrétnímu místu a tím pádem tak v rámci hry Žilinu dokonale poznáte. Treasure Hunt Žilina není o rychlosti, ale o vytrvalosti a strategii. Je to program pro všechny generace.

Firemní akce od A do Z

V průběhu akce se nebudete muset o nic starat, jediné co budete řešit je strategie. Náš realizační tým se postará o všechno od A po Z. Přiveze s sebou vlastní tablety, hru vám spustí, rozdělí vás do týmů, během hry vám bude celou dobu k dispozic, na konci hru vyhodnotí a vítěze odmění. Budou vašimi strážními anděly, jejichž hlavním cílem bude to, abyste si akci užívali plnými doušky. Chcete o realizaci akce vědět víc? Přečtěte si tento náš článek.

Co všechno během hry zažijete

Čeká vás 42 otázek a úkolů, ale nikdo neříká, že je musíte zvládnout všechny. Poznáte žilinskou železniční stanici, vzděláte se v oblasti slovenské moderny, zvážíte krádež cenností žilinské banky, postavíte se tváří tvář žilinskému vlkovi, budete se dvořit krásce v podchodě, zhodnotíte činy šíleného agronoma, objevíte krásu dřevěného kostela. Čeká vás celá řada dalších výzev a "záludností" tvůrce hry.

Co když nebude hezké počasí

Treasure Hunt Žilina je možné hrát za každých podmínek. Bojíte se, že se v dešti utopíte? Už nemusíte. Náš realizační tým má s sebou jednorázové pláštěnky pro každého účastníka, elegantní nepromokavé kryty na tablety, a pro každý tým veliký barevný deštník. Díky dokonalé izolaci hráčů i techniky není nic, co by vás mohlo zastavit.

Jazykové mutace hry

Treasure Hunt Žilina můžete absolvovat v českém, anglickém nebo slovenském jazyce.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding s GPS tablety v centru Žiliny