Útěk z hradu

Útěk z hradu Dobrodružná mobilní úniková hra

m
Kdekoliv nebo virtuálně
30 pokladů
2 - 3 hod

Úniková hra s dobrodružným příběhem

Probudil ses svázaný v temné vlhké kobce. Nevíš kdy a jak jsi se sem dostal. Poslední co si pamatuješ je to, že jsi šel doma večer spát, jako každý jiný den. Ozve se rachot klíčů a do kobky přichází Zrzek. Z toho jak vypadá nevíš, jestli ses posunul v čase do středověku nebo do nějaké postapokalyptické doby. Zrzek ti rozváže pouta a zaskřehotá: 

"Vítej na mém hradě! Tak trochu nedobrovolně jsi se stal hráčem mé oblíbené hry - Útěk z hradu! Čeká tě řada úkolů, kdy splnění jednoho povede k dalšímu. Pokud všechny úkoly zvládneš splnit do dvou hodin, zahrnu tě bohatstvím. Pokud ne, tak...!"

Zrzek se jen zachechtá a odchází z kobky pryč. Co teď? Nezbývá než přistoupit na pravidla hry a vrhnout se na první úkol!

Úniková hra venku

Venkovní verzi hry si můžete zahrát na tabletech nebo mobilních telefonech s aplikací TerraHunt. Lze ji uspořádat ve venkovním prostředí, např. v centru města, v parku, v okolí hotelového resortu nebo ve volné přírodě. Spočívá v tom, že se týmy nebo jednotlivci pohybují po terénu a navštěvují jednotlivá stanoviště. Na nich odpovídají na otázky, které se jim na mobilních zařízeních aktivují.

Můžete se těšit na kompletní servis firemní akce (realizační tým, tablety, odměny). Stejně tak vám můžeme hru pustit dálkově na vašich vlastních mobilních zařízeních.

Virtuální on-line teambuilding

Útěk z hradu můžete hrát také virtuálně, např. ve vaší kanceláři, v kongresovém sále během školení, nebo na home-office. Využijte verzi aplikace, která běží ve webovém prohlížeči a je tak jedno, jestli máte počítač s Windows nebo iOS. Přestože budou účastníci akce fyzicky v různých částech světa, mohou si akci užít ve virtuálních týmech.

Systém hry

Hlavní linka hry má 20 pokladů (otázek). Na obrazovce uvidí hráči vždy jen jeden poklad a svoji vzdálenost k němu. V okamžiku, kdy hráč na otázku odpoví správně, zobrazí se mu další "hlavní" poklad. Pokud odpoví špatně, je poslán na poklad penalizační, a teprve po jeho absolvování se vrátí na hlavní trasu. Penalizačních pokladů je 10. Podobně funguje i virtuální verze hry, jen s tím rozdílem, že hráč nevyužívá mapu. Hlavní a penalizační poklady naskakují automaticky.

Na co se můžete těšit?

Na hru protkanou chytlavým příběhem, poklady vyšperkované stylovou grafikou, pestré hádanky, šifry, hlavolamy, chytáky a hlavně humor.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Týmová hra s tablety a stylovou grafikou