Útěk z hradu

Útěk z hradu Dobrodružná mobilní úniková hra

m
Kdekoliv nebo virtuálně
30 pokladů
2 - 3 hod

Úniková hra s dobrodružným příběhem

Probudil ses svázaný v temné vlhké kobce. Nevíš kdy a jak jsi se sem dostal. Poslední co si pamatuješ je to, že jsi šel doma večer spát, jako každý jiný den. Ozve se rachot klíčů a do kobky přichází Zrzek. Z toho jak vypadá nevíš, jestli ses posunul v čase do středověku nebo do nějaké postapokalyptické doby. Zrzek ti rozváže pouta a zaskřehotá: 

"Vítej na mém hradě! Tak trochu nedobrovolně jsi se stal hráčem mé oblíbené hry - Útěk z hradu! Čeká tě řada úkolů, kdy splnění jednoho povede k dalšímu. Pokud všechny úkoly zvládneš splnit do dvou hodin, zahrnu tě bohatstvím. Pokud ne, tak...!"

Zrzek se jen zachechtá a odchází z kobky pryč. Co teď? Nezbývá než přistoupit na pravidla hry a vrhnout se na první úkol!

Úniková hra venku

Jedná se o mobilní hru typu Mystery Trail, kterou si můžete zahrát na tabletech nebo mobilních telefonech s naší aplikací TerraHunt. Lze ji uspořádat ve venkovním prostředí, např. v centru města, v parku, v okolí hotelového resortu nebo ve volné přírodě. Spočívá v tom, že se týmy nebo jednotlivci pohybují po terénu a navštěvují jednotlivá stanoviště. Na nich odpovídají na otázky, které se jim na mobilních zařízeních aktivují.

Únikovka v kanceláři, restauraci nebo z domu

Útěk z hradu můžete hrát také ve vnitřních prostorách, např. ve vaší kanceláři, v kongresovém sále během školení, nebo dokonce může být každý z hráčů na home-office a hrát z domu a přesto společně s kolegy. V tomto případě hráčům na tabletech nebo mobilech naskakuje postupně jedna otázka za druhou. Přestože mohou být hráči na opačném konci světa, jsou virtuálně spojeni s konkurenčními hráči.

Systém hry

Hráči mají připravenou trasu, která se skládá z 20 hlavních pokladů, nicméně na tabletu vidí vždy jen jeden následující a svoji vzdálenost k němu.V okamžiku, kdy na otázku odpoví správně, se mu zobrazí další bod. Když odpoví špatně je poslán na bod penalizační, a teprve pak ho tablet vrátí na hlavní trasu. Penalizačních pokladů je 10. Program funguje stejně v outdoor i indoor verzi.

Na co se můžete těšit?

Na hru protkanou chytlavým příběhem, poklady vyšperkované stylovou grafikou, pestré hádanky, šifry, hlavolamy, chytáky a hlavně humor.

Organizace hry

Můžete si objednat „full-servisovou verzi hry“, což znamená, že do domluvené lokality přijede náš realizační tým s tablety, hru vám spustí, vysvětlí ovládání tabletů a aplikace, vysvětlí princip hry, bude k dispozici jako technická podpora a na konci vyhlásí nejlepší tým. Stejně tak můžete absolvovat „samoobslužnou verzi“, která spočívá v tom, že si stáhnete aplikaci TerraHunt a my vám jen spustíme připravenou hru v systému. A vaši zaměstnanci na home-office, můžou hrát s ostatními třeba z obývacího pokoje nebo koupelny.

V automaticém kalkulátoru si mužete vygenerovat cenu za full-servisovou verzi.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Týmová hra s tablety a stylovou grafikou