Blog

Aplikace TerraHunt pro veřejnost
V těchto dnech uvolňujeme aplikaci TerraHunt pro veřejnost. Je určena pro mobilní zařízení s operačním systémem Android (verze 6 - 9). V tuto chvíli je dostupná pro Česko a Slovensko.
Více
Indoor Eventy
Milujeme geolokační hry, které se konají jak v historických centrech velkých měst, tak ve volné přírodě. Občas však nastanou situace, kdy nám aktuální situace venkovní akci nedovolí. Příkladem mohou být velmi intenzivní bouřky (obecně velmi nevlídné počasí) a nebo bezpečnostní podmínky (aktuální koronovirová pandemie).
Více
Event Veřejný vs. Event Soukromý
V předchozích kapitolách jsme popisovali, jaký je rozdíl mezi způsoby spuštění her typu Treasure Hunt, Mystery Trail nebo Challenge Tour. Vysvětlili jsme rozdíl mezi organizovaným Eventem a Individuálním Eventem. Ale co je zejména v dnešní době velmi „trendy“ je SOUKROMÍ.
Více
Individuální Event
Individuální Event je způsob spuštění hry, který se hodí pro individuální hráče, skupiny kamarádů nebo rodiny. A to zejména při návštěvě zajímavé turistické lokality.
Více
Organizovaný Event
V systému TerraHunt máme vytvořeno velké množství her. jedná se o hry typu Treasure Hunt, Mystery Trail nebo Challenge Tour. Každá z nich má svá specifika a výhody, které jsou popsány v detailech těchto her.
Více
FAQ - Často kladené dotazy
Často kladené dotazy. Základní otázky a odpovědi.
Více
Průvodce aplikací TerraHunt pro organizátory akcí
Popis prvků a funkcí aplikace pro pokročilé uživatele, organizátory akcí a tvůrce her.
Více
Průvodce aplikací TerraHunt pro uživatele
Popis prvků a funkcí aplikace pro základní uživatele aplikace TerraHunt.
Více
Průvodce webovou administrací
Popis prvků a funkcí přístupných ve webové administraci pro základní uživatele aplikace TerraHunt.
Více
Podmínky použití - aplikace TerraHunt
Stažením nebo použitím aplikace se tyto podmínky automaticky vztahují na vás - měli byste si je proto před použitím aplikace pečlivě přečíst.
Více
Nábor instruktorů pro firemní akce a teambuilding
Rozšiřujeme tým instruktorů nejen pro geolokační hry. Hledáme nové kolegy pro realizaci firemních akcí a teambuildingových programů.
Více
Zásady ochrany osobních údajů - aplikace TerraHunt
Společnost Z-AGENCY vyprodukovala aplikaci TerraHunt jako bezplatnou aplikaci. Tuto službu poskytuje firma Z-AGENCY s.r.o. bez nákladů a je určen k použití tak, jak je. Tato stránka slouží k informování návštěvníků o našich zásadách týkajících se shromažďování, používání a zveřejňování osobních údajů, pokud se někdo rozhodne využít naši službu.
Více
Nábor instruktorů pro teambuilding 2019
Hledáme nové instruktory pro realizaci GPS her, teambuildingových programů a firemních akcí.
Více
Konferenční nabídka pro hotely a ubytovací zařízení
Nabídněte firmám, které u vás pořádají školení, zajímavý teambuildingový program. Nabízíme moderní, cenově dostupný a tím pádem i dobře prodejný produkt vhodný pro rozšíření vaší konferenční nabídky hotelu. Hledáme obchodní partnery v zajímavých lokalitách vhodných pro tvorbu a realizaci GPS her. Tato nabídka je určena hotelům a ubytovacím zařízením. 
Více
Web pro GPS hry spuštěn
Po několika letech příprav, plánování a programování se můžeme pochlubit novou verzí programu Treasure Hunt.
Více