Ultimate Moravia Quest

Ultimate Moravia Quest GPS teambuilding v Moravském krasu

m
Moravský kras, Brno
30 - 45 pokladů
4 - 8 hod

Tablet, powerbanka, čelovka, pracovní rukavice, tužka, papír, lékárnička, celodenní jízdenka na vlak a zapečetěná obálka – to je jediné - co kromě úvodních instrukcí - dostanete na začátku programu Ultimate Moravia Quest. Těšit se můžete na celodenní akci typu Mystery Trail, během které se budou soutěžící týmy pohybovat po opravdu velkém hracím poli.

Neradi bychom prozrazovali celou trasu, ale můžeme alespoň říct, že začínat budeme v Brně. Nicméně převážná část firemní akce a její finále se bude odehrávat v exteriérech lokality Moravský kras.

V čem Ultimate Moravia Quest spočívá

Na předem domluveném místě vás rozdělíme (nebo se předem rozdělíte) do týmů, které od nás dostanou výše uvedené pomůcky a základní instrukce. Hlavním průvodcem hrou bude pro každý tým tablet s naší aplikací TerraHunt a speciálně připravenou hrou typu Mystery Trail.

Mapová aplikace vám vždy na obrazovce ukáže bod a aktuální vzdálenost, kterou k němu musíte urazit. V okamžiku, kdy do daného místa dorazíte, vám tablet zadá otázku nebo úkol, který budete muset splnit. Pokud odpovíte správně, zobrazí se vám další bod trasy. Pokud odpovíte špatně budete posláni na bod penalizační a až po jeho absolvování budete nasměrováni opět na hlavní trasu. Za každou správně zodpovězenou otázku získáte bodové ohodnocení. Vaším cílem je získat v průběhu trasy co nejvíce bodů.

Co všechno během hry prožijete

Vzrušení, výzvy, radost, ale možná i bezmoc a zoufalství. Co všechno během hry absolvujete bude do jisté míry záviset na vás, respektive na vaší úspěšnosti. Pokud odpovíte na všechny otázky správně, čeká vás třicítka zajímavých stanovišť. Pokud budete odpovídat špatně, může se počet stanovišť rozšířit až o dalších patnáct penalizačních pokladů. 

Některé poklady budou virtuálního charakteru, což znamená, že vám k jejich zodpovězení budou stačit bystré mozky, pohotovost, pozornost a týmová spolupráce. Na jiných stanovištích vás čekají fyzické aktivity, které váš tým bude muset splnit. Na těchto stanovištích se rovněž potkáte s našimi instruktory, kteří budou tyto aktivity s vámi realizovat. V cíli vás pak čeká zasloužená odměna.

Štěstí přeje připraveným

Čeká vás celodenní akce v terénu a je zapotřebí se na ni připravit. Doporučujeme vhodné oblečení vzhledem k aktuálnímu počasí, kvalitní boty a aspoň malý baťůžek s pitím a svačinou.

Varianty programu

Program vám pochopitelně přizpůsobíme na míru dle vašich preferencí, časových i finančních možností. Může být realizován v českém jazyce nebo anglickém jazyce. Stejně tak až po domluvě s vámi upravíme počet a strukturu aktivit, které nejvíce ovlivní výslednou cenu za realizaci programu. Z toho důvodu vám nepřijde po vyplnění poptávky hned modelová kalkulace, ale pošle vám ji po upřesnění požadavků až náš obchodník.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

V.I.P. teambuilding v Moravském krasu