K-TRIUMF Wellness Hunt

K-TRIUMF Wellness Hunt Treasure Hunt Velichovky

t
K-Triumf, Velichovky
34 pokladů
2 - 3 hodiny

Velichovky se nachází v okrese Náchod a proslavily se zejména jako lázně. Rozsáhlý areál se pyšní udržovanými prvorepublikovými vilami i nádherným parkem zvoucím k procházkám na čerstvém vzduchu. Největší stavbu představuje Masarykův dům pojmenovaný na počest prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka, který v obci přenocoval na své cestě v létě roku 1926.
 

Chci teambuilding v této lokalitě

Kromě lázní se na okraji Velichovek nachází i čtyřhvězdičkový wellness resort K-Triumf nabízející nejen luxusní ubytování, ale i bohaté sportovní vyžití, vyhlášenou gastronomii a v neposlední řadě konferenční prostory pro vaši firemní akci. A co by to bylo za firemní akci bez našeho Treasure Huntu!

Hra Treasure Hunt

Týmová geolokační soutěž Treasure Hunt vás provede bližším i vzdálenějším okolím hotelu K-Triumf. Každý tým od nás na začátku obdrží tablet s mapou lokálních pokladů. Vaším úkolem je fyzicky navštívit jednotlivá místa, zodpovědět otázky, které tam na vás čekají, a získat co nejvyšší počet bodů. Vítězný tým se může těšit na lákavou odměnu. Aby soutěž měla to správné grády, aplikace vám umožňuje po celou dobu sledovat pohyb a množství nasbíraných bodů vašich soupeřů. 

Zábavné otázky a úkoly

Můžete se těšit na vskutku barvitou směsici otázek, úkolů a hádanek. Některé z nich vyžadují vaše bystré oko, u jiných spíše využijete bystrý úsudek. Všechny se vás však budou snažit pobavit a prověřit vašeho týmového ducha.

A začneme hned pěkně „zvostra“. Pošleme na vás totiž celý místní Babinec, a pokud přežijete tuto zkoušku, po krku vám nepůjde nikdo jiný než potomci samotného Kmotra. Jste stále na živu a neskončili jste ani pod kopyty koní během Závodů koňských spřežení? Výborně, v tom případě byste mohli odhalit Komu zvoní hrana, když vy to evidentně nejste.

Během pátrání se vám však natolik zavařila hlava, že jste úplně zapomněli Kde domov můj a omylem jste místo do autobusu domů skočili do Stroje času. Tato náhoda způsobila nečekané setkání s Tatíčkem Masarykem a jeho Dokonalou společnicí. Cestování časem se na vás však neblaze podepsalo v podobě Rychlého stárnutí, a tak toužebně očekáváte nějaké Božské znamení, které by celou zapeklitou situaci vyřešilo…

To chci! Co mám udělat?


Líbí se vám myšlenka zahrát si Treasure Hunt ve Velichovkách? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám telefonicky či pomocí formuláře. Náš tým zkušených obchodníků se vám bude rád věnovat a společně jistě doladíte celou akci k vaší spokojenosti. Pokud vás zaujala hra samotná, ale do Velichovek se zrovna nechystáte, nezoufejte.

Můžeme vám nabídnout některý z našich připravených Treasure Huntů v jiných lokalitách, případně vám vytvoříme hru přímo na míru v místě dle vašeho výběru. Ať už zvolíte jakoukoli variantu, Treasure Hunt jistě zpestří vaši firemní či soukromou akci.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuilding s tablety v resortu K-Triumf