Tajemství Svaté Kateřiny

Tajemství Svaté Kateřiny Treasure Hunt Svatá Kateřina s možností outdoorových aktivit

t
Resort Svatá Kateřina a okolí
60 pokladů
2 - 5 hod

Svatá Kateřina představuje oázu klidu a ticha v dnešní rušné době, kde si můžete vychutnat zasloužený odpočinek. Rozsáhlý wellness resort, nacházející se na místě původních lázní z přelomu 18. a 19. století, byl otevřen po kompletní přestavbě v roce 2008 a od té doby poskytuje návštěvníkům možnost na chvíli zapomenout na starosti všedního dne a užívat si pobyt v lůně čisté přírody. Na co se můžete těšit? Výběr aktivit je vskutku pestrý – rozličné wellness procedury, návštěva saunového světa, lekce jógy či procházka po lese. A v neposlední řadě samozřejmě náš Treasure Hunt, který z objevování této lokality učiní nezapomenutelný zážitek!

Co vás čeká?

Treasure Hunt je moderní geolokační týmová soutěž, v které nejde jen o to získat co nejvíce bodů a zvítězit, ale hlavně si ji užít. Hra vás provede bližším i vzdálenějším okolím resortu, kde jsou pro vás připraveny pestré otázky a úkoly, tzv. poklady. Jakmile se s tabletem, který od nás obdržíte na začátku programu, dostanete do blízkosti pokladu, otázka se vám sama objeví na obrazovce. V této lokalitě se můžete těšit jak na otázky spojené s konkrétním místem, tak na všelijaké hádanky, kvízy a logické hříčky. Treasure Hunt je rovněž možné obohatit o aktivity, tedy úkoly, které musíte fyzicky splnit podle pokynů instruktora. Vybírat můžete z celé řady možností od fyzických aktivit (např. lukostřelba, nízké lanové překážky či sportovní foukačky) přes úkoly zaměřené na smysly až po logické aktivity (např. tangramy či hanojské věže).

Hra probíhá on-line, takže po celou dobu víte, jak si vede váš tým i vaši protivníci. Díky tomu můžete upravovat zvolenou strategii a buď přidat do kroku, nebo se v klidu zastavit třeba na skleničku… zázračné vody z pramene sv. Kateřiny. Podrobný popis průběhu programu naleznete v tomto odkazu.

Není poklad jako poklad

Každý je jiný, jedinečný v mnoha ohledech. Přinese vám více či méně bodů, potrápí vaše mozkové buňky nebo naopak prověří vaši všímavost. Obeznámí vás s místní historií nebo pobaví smyšleným příběhem. Některé vás zavedou doprostřed lesa, kvůli dalším polezete na nejvyšší kopec v okolí a jiné vám ukážou kouzelná místečka, která byste sami možná nikdy neobjevili. Navštívíte nově zbudovaný ajurvédský pavilon, pokocháte se krásou místních koní a potěšíte svou duši rozjímáním v blízkosti kostela sv. Kateřiny. Projdete se kolem jezírek, ochutnáte ozdravnou vodu z pramene, kterou profesoři Huepe a Gintl označili jako „ideál vody“, a samozřejmě se nevyhnete ani tajemnému kruhu Druidů, největšímu kromlechu na území České republiky. Můžete se těšit na skutečně pestrou zábavu, kde si každý najde „to své“.

Varianty programu a cenová kalkulace

Po vyplnění poptávkového formuláře vám přijde e-mailem modelová kalkulace základní části programu (bez aktivit). Teprve pak vás bude kontaktovat náš obchodník, který s vámi probere možnosti outdoorových aktivit a zašle výslednou cenovou nabídku.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Geolokační týmový program s aktivitami v lokalitě Resort Svatá Kateřina