Treasure Hunt Želivka

Treasure Hunt Želivka Firemní akce s moderním teambuildingovým programem na Vysočině

t
Vysočina - Želivka - Sedlice
48 pokladů
2 - 4 hod

Uprostřed republiky, obklopena lesy a třemi přehradami, leží Želivka, rekreační středisko jako stvořené pro aktivní odpočinek i zábavu všeho druhu. Ke sportovním aktivitám láká několik hřišť, zatímco k venkovnímu posezení a zahnání žízně i hladu zvou tři pergoly. Vaše chuťové buňky jistě neurazí šťavnatá pečínka z místního grilu hojně zalévaná vychlazeným pivem. Víte, jak si tento oblíbený český mok užít úplně nejvíce? 10 z 10 našich klientů potvrzuje, že pivo chutná nejlépe právě po skončení naší hry Treasure Hunt :)

Co je Treasure Hunt?

Treasure Hunt je týmová soutěžní hra geolokačního typu, která vás zábavným způsobem provede zvolenou lokalitou. Náš tým školených instruktorů se o vás postará od začátku do konce, takže vaším úkolem bude pouze lovit poklady a užívat si čas strávený s vašimi kolegy či blízkými. V tabletech, které od nás obdržíte, uvidíte mapu s poklady umístěnými ve vašem okolí. Aby se vám zobrazily otázky ukryté na těchto místech, musíte se k nim fyzicky dostat. Rychlost vašeho pohybu však závisí čistě na vás a stejně tak si určujete pořadí a počet otázek, které navštívíte.

Když zodpovíte správně, přičtou se vám v aplikaci body. Ten tým, který nasbírá do konce hry bodů nejvíce, se stane vítězem a dostane od nás zaslouženou odměnu. Jelikož se Treasure Hunt odehrává v on-line prostředí, můžete celou dobu sledovat pohyb i skóre ostatních týmů a přizpůsobovat tomu svoji taktiku. Tento prvek vás tak motivuje k větším výkonům a občas způsobí, že se i zarytí odpůrci rychlejšího pohybu trochu proběhnou. O to více si pak vychutnají studené pivko po návratu :)

Poklady v srdci Vysočiny

Co přesně jsme si pro vás připravili v této lokalitě? Těšit se můžete na přehlídku vskutku různorodých příběhů, legend a otázek. Vydáte se po stopách zločince, který krade dětem lízátka. Ocitnete se v neproniknutelné džungli, připomenete si dětskou říkanku Boudo, budko a potkáte se s nevšední obětí konzumního způsobu života – včelkou Májou. Odhalíte tajný štáb superhrdinů, vyzkoušíte si trochu geometrie a stanete se dokonce Psím detektivem. Nebojte se, i přesto vám zůstane spousta času na šílené selfie, Romantické dostaveníčko či pročítání deníčku jednoho mírně zmateného mladého muže. Pokud byste však toužili ještě po aktivitách poněkud fyzičtějšího rázu, tak i s tím si poradíme. Do hry lze jednoduše přidat některou z našich outdoorových aktivit a přichystat celé vaší partě skutečně nezapomenutelný zážitek!

Chci si zahrát! Jak na to?

Pokud vás nadchla myšlenka zahrát si Treasure Hunt Želivka, neváhejte se ozvat telefonicky či pomocí formuláře. Náš tým zkušených obchodníků se vám bude rád věnovat a společně jistě doladíte celou akci k vaší spokojenosti. Líbí se vám formát hry, ale raději byste jinou lokalitu v centru republiky? V tom případě vám můžeme nabídnout Treasure Hunt v malebné Telči, ve wellness resortu Sv. Kateřina či v okolí hotelu K-Triumf ve Velichovkách. Ať už zvolíte jakékoli místo, Treasure Hunt jistě zpestří vaši firemní či soukromou akci.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

Dnes
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
 

Teambuildingový program Treasure Hunt na Vysočině